Mucizeme ilk yazım...

Acy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2017
367
305
Mucizem... sana neden mucizem diyorum biliyormusun bebeğim, cunku bize biraz naz yaptin :) tam 13 aydir seni bekliyorduk... oyle mutsuzdukki gelmedigin icin hep doktorlara gittik ilaclar kullandim sirf senin icin. Sonra antalya ya tasinmaya karar verdik. Bu arada biraz kafamizi toparlamak istedik dusunmemek istedik. Ruyamda gordum sonra seni... dedim acaba mucizem geldimi ? Yinede biraz beklemek istedim annecim. 9 aralik 2018 gunu kahve falinda bir bebek cikti ve iyice umutlanmaya basladim. Dedimki test yapmaliyim :) 10 aralik 2018 de babana dedimki bana plastik bardak bulurmusun :) uzgunum annecim o heyecanla babana surpriz yapamadim biraz komik bir sekilde ogrendi seni ama cok mutlu oldu :) test yaptim ve sen gelmistin gozlerime inanamadim o kadar heyecanlandimki elim ayagima dolandi... hele babani gormen lazim nasil mutlu:) 12 aralikta hastanede kan vererek kesinlestirdik benimle oldugunu. Agladim o sevincle hungur hungur. Baban duygularini pek belli edemez ama cok duygulandi gozleri doldu o kadar mutlu olduki... caktirma o benden daha duygusal aslinda :)Baban sana cok iyi bakiyo daha simdiden.. sutler ballar cevizler nasil besliyo bizi bir bilsen :) cok kilolu olucaz bu gidisle annecim :) bugun doktora gittim seni gormek icin olman gereken yer belli ama henuz kendini gostermiyosun cok nazli olucaksin cokk :) cuma gunu gorucem ilk kez seni nasil gecer zaman bilmiyorum...
henuz babaannene ve anneannene soylemedik seni teyzelerin amcalarin herkes bu aksam ogrenicek :) herkes cok sevinicek ozellikle babaannen :) o cok istedi seni cok bekledi minigim. Suan mercimek kadarsin biliyomusum minicik ve benimlesin... rabbim buyudugunu gormemizi nasip etsin. Birgun yaninda olamazsak hep guclu kal annecim seni babanla en guzel sekilde yetistirmek icin elimizden gelen herseyi yapicaz emin ol... rabbimin bize en guzel hediyesisin bitanem. Seni simdiden cok seviyoruz bana sıkıca tutun ve bizi birakma annecim ...
Buraya kadar okuduysaniz tesekkur ederim ilk bebegimiz ve cok bekledik o yuzden cok mutlu ve heyecanliyim sevincimi bu yazimi burda sizlerle paylasmak istedim.. rabbim evlat ozlemi cektirmesin isteyen herkese nasip etsin insallah... hamile olanlara saglikli evlatlar versin

Rabbim tamamına erdirsin kucağınıza nasip etsin inşallah :)

• Beğen
Reactions: Acy
X