mucizem geldi :)

hadi gözün aydın saglıkla gelsin inşallah annesi :))) rabbim her isteyene versin...

canım çok teşekkür ederima.s. allahım senide benide tamamına erdirsin kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah rabbim tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın:Saruboceq::CüvCüv:

cok sevındım canım allah tamamına erdırsın.bısey sormak ıstıyodum nasıl bır kist tedavısı gördün?pko mu vardı sende?ben pko hastasıyımda merak ettım tekrar rebrik edrım canım darısı basımıza

iremeren tebrik ederim canım. Allah saklasın. Allah tamamını erdirsin. bizlerede dua et.

senin adına çok sevindim canım bende bu ay çok dua ettim hepize her namazımdan sonra gece yatarken hep dua ediyorum bu mubarek ayın yüzü suyu hürmetine herkes kavuşur inş. bebişlerine...Allah analı babalı büyütsün hayırlı bi evlat olsun nş

yok bende pko yoktu yumurtalık kisti vardı 6-7 ay tedavi gördüm......çok teşekkür ederima.s. inşallah bu mübarek ayda isteyen herkese rabbim anneliği tattırsın:CüvCüv:

iyi temennilerin için teşekkür ederim canım sağol....

canıııımmm çok sevindim Allah tamamına erdirsin mucize diye buna derim ben.... çok güzel bir duygu olsa gerek seni tebrik ediyorum...

tatlımmm canım arkadasım benim.çok çok tebrik ediyorumm ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ŞİMDİDEN.ALLAH BEBİŞİNİ SANA BAGIŞLASIN.KUCAGINA SAGLIKLA ALMAN DİLEGİMLE.ALLAH BU SİTEDE BEBİŞ İŞTEYEN HERKESE SAGLIKLI VE AKILLI BEBİŞLER NASİP ETSİN...Şeniz

cok guzel bır haberr buALLAH kucagına almayıda nasıp etsın canıma.s.

canıııımmm çok sevindim Allah tamamına erdirsin mucize diye buna derim ben.... çok güzel bir duygu olsa gerek seni tebrik ediyorum...

teşekkür ederiz :ecrin_bebek:evet sultan49 bende mucizem diyorum çünki çalışmıyodu yumurtalıklarım ve doktor ekime kadar rahim dinlensin ekimde yumurtalık tedavisine başlarız demişti ve benim mucizem eylülde :teytey:böylesine mübarek bir ayda geldi:teytey:yüce rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın:Saruboceq::Saruboceq:

canım arkadaşım benim çok teşekkürler teyzesia.s......deasycimmmmmm en zor günlerimde bana destek oldun yeri geldi göz yaşlarımı sildin yeri geldi isyanlarıma son verdirdin herşey için dostluğun kardeşliğin arkadaşlığın herşey ama herşey için sonsuz teşekkür ederim sana..a.s.iyi temennilerin için sağol teyzesi sen benim bebişimin bi tanecik teyzesisin:1hug:kızlar darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…