Mucize! Tüp bebek tedavisine başlayacakken hamile olduğumu öğrendim :)

rabbim korusun bebeğinizi inşallah... kucağınıza almayı nasip etisn....

çok sevindim. .. inşallah allah ablamada isteyen herkese de nasip eder sizin gibi bir mucize
(

allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah,
bende ayni seyi yasadim iki kez basarisiz asilamadan sonra tam tüp bebege karar verip arastirmalara baslamisken ikinci asilamanin pesinden dogal yolla hamile kaldim simdi 8 haftalik..allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin insallah..saglikla kal kendine dikkat et

tebrikler canım. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsn

çok teşekkür ederim arkadaşlar.ısteyen herkese dua ediyorum.Allah hayırlı evlatlar versin inşaallah hepimize.

ne mutlu size tatlım babayıda senide tebrik ederim.. RABBıM sağlıkla kucaklamayı da nasib etsin inşallah

bu güzel ötesi haberi ilk duyan ben oldum galiba ama burdan çok geç tebrik ediyorum canım arkadaşım benim..hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alıcaksın inşaallah minik yeğenimi..ahtım var poposuna 2 tane vurucam ama : ) biri çok nazlı olduğundan, ee kuzeni de gelmediğinden onun cezasını da o çekecek, napalım : ) çok dikkat et kendine canım benim..dualarım sizinle..

tebrıkler...a.s.
ALLAH saglıklı bır hamılelık donemı ve saglıklı bır sekılde bebegını kucagına almayı nasıp etsın.:Saruboceq:

Tebrik ederim.
İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın.
Darısı bizim başımıza.

tebrikler canım..Allah tamamına erdirsin..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…