mucize istediniz mi hiç??

canım eger sıkıntı maddi ise akşam namazından sonra vakıa suresini oku ama inanarak inan çok faydasını görüyosun :) dualarım seninle

istedim tabii ki. hayırlısıyla da oldu Allahıma bin sükür
Yunus duasını okuyabilirsin. Ben sürekli Salat-ı Mecule'yi okudum. Sayısız fatiha,ihlas,inşirah okudum..Ayrıca ben esmaların çok faydasını gördüm. Dua ederken mutlaka esmalarla dua et.. aklına her geldiğinde nerede olursan ol içinden tekrarla.. Ya Mucib,Ya Fettah,Ya Latif,Ya Vasi gibi gibi.. Rabbim yardım ediyor sen içini ferah tut. Dualarından sakın vazgeçme..
Aklımdasın senin için dua edeceğim ümitsizliğe kapılma lütfen..

Bende Allah'tan kaç kere mucize istedim allahım gerçekten çok yüce ve duaları kabul ediyor ben 10000 ihlas okumuştum biri için biri içinde 4444 defa salât ı tefriciye okudum kabul aldı Allah herkesin duasını hayırlısıyla kabul etsin çok şükür

Rabbim size güç,sabır versin insallaah.. En kısa zamanda o güzel duyguyu tatmanızı nasip eyler umarım.. Bunun ne kadar kötü bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum.

yaşayam anlıyor...amın..allah razı olsun hakkımızda hayırlısı..

çok sağol,Allah razı olsun,belki senin duan ile olacak dileğim .yazdıklarını not aldım.okurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…