Mübin Duasi🌺

evet yaa.. dua edilirken kullanılan kelimeler de önemli... rabbim hayırlı şekilde kucağımızı doldursun

ne oldu canım.. inşaAllah iyisin... çok dua ettim sana...
Canım çok şükür iyiyim kanda beta cıktı ama zorlu süreç var kese görünmesi kalp atisi vs.burasi etkiliyor beni olumsuz yazıları görünce o yüzden bir iki hafta uzaklaşmak iyi gelir dedim

Canım çok şükür iyiyim kanda beta cıktı ama zorlu süreç var kese görünmesi kalp atisi vs.burasi etkiliyor beni olumsuz yazıları görünce o yüzden bir iki hafta uzaklaşmak iyi gelir dedim
Kendini nasıl iyi hissediceksen öyle yap canim
Bende transferlerimde burda yoktum hiç.

🕊 memurhanim
🕊 Umut_2019
🕊 H M
🕊 Aktif Lora
🕊 Evva
Duası: (Melek)Benim duam: ( Melek ) rabbim önce isteyen herkese banada sağlıklı bir gebelik geçirmek ve evladıma kavuşmayı nasip etsin inşallah okuyan herkesten allah razı olsun
önce Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

Tamam canım.... haklısın.. bilinç altına girer olumsuz olaylar yorumlar.... evet canım. insan müjdeli haberi alıyor ama bitmiyor yinede stres endişe... taki kucağına alana kadar... inşaAllah onuda görücen... dualarında bizleride unutma canım....

Reactions: H M
🕊 memurhanim
🕊 Umut_2019
🕊 H M
🕊 Aktif Lora
🕊 Evva
Duası: (Melek)Benim duam: ( Melek ) rabbim önce isteyen herkese banada sağlıklı bir gebelik geçirmek ve evladıma kavuşmayı nasip etsin inşallah okuyan herkesten allah razı olsun
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

Okudum kuzum

Reactions: H M
Yeni Yasin-i Şerif ve Mübin duası listemiz
Umut_2019
H M
Aktif Lora
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
talena
HayaldeKaldiK

Once Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.

🕊 memurhanim
🕊 Umut_2019
🕊 H M
🕊 Aktif Lora
🕊 Evva
Rabbim kabul eylesin.

eski dua listemiz bitti

Canım Yasini Şerif okurken her mübine geldiğimizde mi 7 mübin duasını okuyucaz yoksa yasini Şerifi okuyup bitirdikten sonra mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…