Mübin Duasi🌺

🕊 memurhanim memurhanim
🕊 Umut_2019 Umut_2019
🕊 H M H M
🕊 Aktif Lora Aktif Lora
🕊 Evva Evva
Duası: (Melek)Benim duam: ( Melek ) rabbim önce isteyen herkese banada sağlıklı bir gebelik geçirmek ve evladıma kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲okuyan herkesten allah razı olsun 🙏
🤲önce Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

Selamun aleykum kardeşlerim kabul ederseniz inşallah bende araniza katılıp dua eder dua beklerim sizlerden rabbim bizleri dua si kabul olunanlardan eylesin insallah(aminn)

🕊 memurhanim memurhanim 🌺
🕊 Umut_2019 Umut_2019
🕊 H M H M 🌺
🕊 Aktif Lora Aktif Lora
🕊 Evva Evva
Duası: (Melek)Benim duam: ( Melek ) rabbim önce isteyen herkese banada sağlıklı bir gebelik geçirmek ve evladıma kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲okuyan herkesten allah razı olsun 🙏
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

Kizlar bir süre klüpte olamayacağım bütün arkadaşlarıma okudum. Hakkınızı helal edin güzel haberlerle geri dönerim ins

;Benim duam
İsmim hatice..
İnşallah hayırlı sağlıklı şekilde hamile kalıp evladimi kucağıma almak
Rabbim hayırlı karar aldırmayı nasip etsin
Anne olmak isteyen her kardeşimize sağlıkla nasip etsin.
Kendim için okudum inşallah Allah razı olsun❤️
inşaAllah o mutlu haberi hayırlı şekilde bizde alırız..

• Muhteşem
Reactions: H M
inşaAllah o mutlu haberi hayırlı şekilde bizde alırız..
O haberi 3 kere aldım ama kısmet değilmiş kucağıma almak inşallah kucagima alacağım haberini de alırım 🙃 isteyen herkes alır bu haberi ve sağlıkla devam eder insallah önemli olan sağlıkla kucabgina gelmesi Allah büyük vazgeçmek yok ümidimiz var..🤗🤲
Yine de çok şükür Rabbime bugunumuze..

🕊 memurhanim memurhanim 🌺
🕊 Umut_2019 Umut_2019
🕊 H M H M 🌺
🕊 Aktif Lora Aktif Lora
🕊 Evva Evva
Rabbim kabul eylesin.

X