Mübin Duasi🌺

O haberi 3 kere aldım ama kısmet değilmiş kucağıma almak inşallah kucagima alacağım haberini de alırım 🙃 isteyen herkes alır bu haberi ve sağlıkla devam eder insallah önemli olan sağlıkla kucabgina gelmesi Allah büyük vazgeçmek yok ümidimiz var..🤗🤲
Yine de çok şükür Rabbime bugunumuze..
evet yaa.. dua edilirken kullanılan kelimeler de önemli... rabbim hayırlı şekilde kucağımızı doldursun 🤲🤲🤲

ne oldu canım.. inşaAllah iyisin... çok dua ettim sana...
Canım çok şükür iyiyim kanda beta cıktı ama zorlu süreç var kese görünmesi kalp atisi vs.burasi etkiliyor beni olumsuz yazıları görünce o yüzden bir iki hafta uzaklaşmak iyi gelir dedim

Canım çok şükür iyiyim kanda beta cıktı ama zorlu süreç var kese görünmesi kalp atisi vs.burasi etkiliyor beni olumsuz yazıları görünce o yüzden bir iki hafta uzaklaşmak iyi gelir dedim
Kendini nasıl iyi hissediceksen öyle yap canim🤗
Bende transferlerimde burda yoktum hiç.

🕊 memurhanim memurhanim 🌺
🕊 Umut_2019 Umut_2019
🕊 H M H M 🌺
🕊 Aktif Lora Aktif Lora
🕊 Evva Evva
Duası: (Melek)Benim duam: ( Melek ) rabbim önce isteyen herkese banada sağlıklı bir gebelik geçirmek ve evladıma kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲okuyan herkesten allah razı olsun 🙏
🤲önce Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

Tamam canım.... haklısın.. bilinç altına girer olumsuz olaylar yorumlar.... evet canım. insan müjdeli haberi alıyor ama bitmiyor yinede stres endişe... taki kucağına alana kadar... inşaAllah onuda görücen... dualarında bizleride unutma canım....

• Beğen
Reactions: H M
🕊 Umut_2019 Umut_2019
🕊 H M H M 🌺
🕊 Aktif Lora Aktif Lora
🕊 Evva Evva 🌺
Duası: (Melek)Benim duam: ( Melek ) rabbim önce isteyen herkese banada sağlıklı bir gebelik geçirmek ve evladıma kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤲okuyan herkesten allah razı olsun 🙏
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.
Rabbim kabul eylesin.

🕊 Umut_2019 Umut_2019
🕊 H M H M 🌺
🕊 Aktif Lora Aktif Lora
🕊 Evva Evva
Rabbim kabul eylesin.
Okudum kuzum

• Beğen
Reactions: H M
🤲Yeni Yasin-i Şerif ve Mübin duası listemiz 🤲
Umut_2019 Umut_2019
H M H M
Aktif Lora Aktif Lora
Evva Evva
kunfeyekun__ kunfeyekun__
5 528mucizemmm
talena talena
HayaldeKaldiK HayaldeKaldiK

❗Once Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.
🤲

🕊 Umut_2019 Umut_2019 🌺
🕊 H M H M 🌺
🕊 Aktif Lora Aktif Lora 🌺
🕊 Evva Evva 🌺
Rabbim kabul eylesin.

eski dua listemiz bitti❗

🤲Yeni Yasin-i Şerif ve Mübin duası listemiz 🤲
Umut_2019 Umut_2019
H M H M
Aktif Lora Aktif Lora
Evva Evva
kunfeyekun__ kunfeyekun__
5 528mucizemmm
talena talena
HayaldeKaldiK HayaldeKaldiK

❗Once Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.
🤲
Canım Yasini Şerif okurken her mübine geldiğimizde mi 7 mübin duasını okuyucaz yoksa yasini Şerifi okuyup bitirdikten sonra mı

X