Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

:CüvCüv::emir_bebek:--Eylül Ayinda Transferi Olacak Anne Adaylari-- :emir_bebek::CüvCüv:​

mehay..................transfer

toprak28.............. transfer- 4-5 eylül - İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman

selenayy...............transfer- 18 eylül- Kadiköy Acibadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

nilköksal...............transfer- 5-6 eylül-

özlem77...............transfer- eylül- İzmir Ege Üniversitesi Tüp Bbk-DR.

bebişko................transfer- eylül- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen
.
rüyameleğim.........transfer-13-14 eylül-Umut Tüp Bebek Merkezi DR.Enver KURT

sinem8484...........transfer- 1-2 eylül- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu

chilek..................transafer- eylül- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram...................transfer- 23 eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78.................transfer- eylül- Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

celine07...............transfer- eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

bebeişko eline sağlık tablo güzel olmuş ekleme yaptım buarada listemizde kabarmış umarım hepimizin sonucu hayırlısıyla pozitif olur dualarım hepinizlea.s.

Arkadaşlar bende bugün gonal f 900'e başladım,günlük 262.5 uı gonal f 5 ünitede lucrin uyguluyorum.Yalnız bugün eczaneden öğrendiğim kadarıyla geçen ay değişen talimatlar nedeniyle gonal F lerin ücretinin sadece yarısını devlet karşılıyormuş,rapor olsa dahi.Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaş varmı?

Arkadaşlar bu konuyla ilgilenen veya konuyla ilgili bilgisi olan kimse yokmu?

Arkadaşlar bu konuyla ilgilenen veya konuyla ilgili bilgisi olan kimse yokmu?

ban daha 2 ay öncesine kadar hep gonal f kullandım,raporla alıyordum gonal f i..ve ssk %80ini karşılamıştı...senin emekli sandığı falansa belki kurallar değişiktir...yada yine devlet,bebek isteyenleri mağdur etmek için yeni kararlar almış olabilir,tüp bebek hakkını 3 ten 2 ye indirmek gibi mesela....kötükedihüso

ban daha 2 ay öncesine kadar hep gonal f kullandım,raporla alıyordum gonal f i..ve ssk %80ini karşılamıştı...senin emekli sandığı falansa belki kurallar değişiktir...yada yine devlet,bebek isteyenleri mağdur etmek için yeni kararlar almış olabilir,tüp bebek hakkını 3 ten 2 ye indirmek gibi mesela....kötükedihüso

aynen söylediğin gibi olmuş,devlet yine kırpmış maalesef ve 1 ay dan bu yana gonal f in yalnızca yarı fiyetını ödüyormuş.

selam arkadaşlar gen artta ikinci denememe başladım. gonalf ve menogon kullanıyorum. haftaya yumurtalarım toplanacak. bu kez genetik tanı da yapılacak umarım her şey yolunda gider

kafamçokkarıştıkızlar ben tüp bebek tedavisine 1 ay rötarlı başlıycam çünkü kistim vardı ve bugün erimediğini söyledi erol hoca hemen o kisti almamız lazım dedi yoksa zaman kaybederiz dedi ve bugün şifada benim kistimi aldı ama ben bitik durumdayım çok acıdı anestezi de almadım ama mahfoldum..ertelendiğinemi üzüleyim,canım acıdığınamı....işte böyle şimdi bugün doğum kontrol hapına başladım 21 gün sonra başlıyoruz tabi kısmetse bende durumlar böyle ama o ameliyathane yi görmek biraz psikolojimi bozdu ama herşeyde vardır bir hayır diyorum sizi çok öpüyorum...:ecrin_bebek:Çok üzgünüm çoook

efsanecim ekledim canım hadi hayırlı olsun tedavin dilerim bebişine kavuşursun öptümŞeniz

arkadaşlar oraya beni de ekleyin transferim yapıldı 3 eylülde memorial hastanesinde yapıldı 15 eylülde de sonucumu alıcam inşallah hayırlısı olur

Arkadaşlar yarın yumurta toplama işlemim var,çok heyecanlıyım ve stresliyim bakalım nolucak,inşallah cuma günüde transfer olacak.Hayırlısı bakalım

kızlar bizim aksilikler oldu e2 değerim yükselmiş çok , yumurtalar toplandı fakat donduruldu 5 tane yumoş bizi bekliyo ama bayramdan sonra transfer olucak yani listedeki tarih değişti inşallah mubarek ay hepimize bebeiş getirir listedekileri merakla bekliyorum allah yardımcımız olsun inşallah

:CüvCüv::emir_bebek:--Ramazan Ayinda Transferi Olacak Anne Adaylari-- :emir_bebek::CüvCüv:​

toprak28.............. transfer- 4-5 eylül - İstanbul Amerikan Hastanesi-DR.Bülent Urman

selenayy...............transfer- 18 eylül- Kadiköy Acibadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

bebişko................transfer- eylül- İzmir Özel Şifa Hastanesi-DR.Erol Tavmergen
.

sinem8484...........transfer- 1-2 eylül- Bursa Tp Bbk Hastanesi-DR.Osman Develioğlu

chilek..................transafer- eylül- Adana Ö.Ankara Tüp Bebek-DR.A.Zeki Işık

laram...................transfer- 23 eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

sahil78.................transfer- eylül- Ankara Anatolia Tp Bbk Mrkz-DR.Hakan Yaralı

celine07...............transfer- eylül- Kadıköy Acıbadem Hastanesi-DR.Cem Demirel

efsane81...........03.eylül.transfer oldu-sonuç-15-eylül Memorial Hastanesi

Son düzenleme:
:CüvCüv::emir_bebek:--Ramazan Ayinda Transferi Olacak Anne Adaylari-- :emir_bebek::CüvCüv:​

.

esen81...........03.eylül.transfer oldu-sonuç-15-eylül Memorial Hastanesi

canım esen yazacağına efsane yazmışşsın ben düzelttim

Arkadaşlar yarın yumurta toplama işlemim var,çok heyecanlıyım ve stresliyim bakalım nolucak,inşallah cuma günüde transfer olacak.Hayırlısı bakalım

hayırlısı olsun canım stres yapma kolay bir işlem zaten inşallah bol bol kaliteli yumurta toplanacaktır inanman yeterli bu ay inşallah hepimiz hamile kalacağız Allahın izniyle ve duayla...

arkadaşlar listede bende vardım ama şi,mdi yokum ben ekleyemiyorum ekleyebilirmisiniz.bursa acıbadem şahin bey..

Kızlar merhaba uzun zamandır giremedim.Pazar günü yumurtalarım toplandı canlarım.12 tane yumoş toplanmış.Dün aradılar hastaneden 11 tanesi döllenmiş çok iyi durumdaymış.Yarında transferim var inşallah.Dua edelim birbirimiz için de tutunsun bebişlerimiz bize şu mübarek günlerde.

selenay ne güzel 11 tane yumoş ve iyi durumdalar inşallah transferinde güzel geçer ver yumoşların tutunur annelerine hayırlı haberler vermen dileğiyle..

Teşekkür ederim canlarım. İnşallah tutunurlar da bu mutluluğu bizde yaşarız.Sizlerin tedavileri ne aşamada?

X