msn açınca gelen ses

future

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
600
2
arkadaşlar umarım bana yardımcı olabilecek birileri vardır..
sorun şu.. msn i her açtığımda nokia telefondaki mesaj sesi var ya dıtdıt dıtdıt o ses geliyor. virüs taraması yaptım ama bişey bulamadı. ne olabilir sizce????

arkadaşlar umarım bana yardımcı olabilecek birileri vardır..
sorun şu.. msn i her açtığımda nokia telefondaki mesaj sesi var ya dıtdıt dıtdıt o ses geliyor. virüs taraması yaptım ama bişey bulamadı. ne olabilir sizce????

cnm az önce bende açtım aynı ses bendede var bende merak ettim doğrusu?
bilgisi olan arkadaşlar yardım??

neki bu yaaa???
acaba keylogger falan mı kuruldu diye kafayı yiyecektim. ama yalnız da değilmişim

bendede oluyo gittim telefonuma bakitim hayr msn den geliyo ses msj sesi gibi

benım telefonun mesaj sesi horoz ötmesi oldugu icin hemen pc den geldigini anladım.
şu msn nın ana penceresinde alt kısımdaki reklam yapıo o sesi sanırım şutarafagitti

canım o yukardan reklamlandan gelıyo vırus felan deıl bendede var oses merak etme yanı

konuyu okuyunca aklıma geldi..
bir ara ekolayın ana sayfasında açaraçmaz vazo düşerde kırılır ya aynı öyle bi ses oluyodu..meğersem çikolata ısırma sesiymiş..:):roflol:
akılllı bende pcye bişey oldu diye eve servis getirmiştim
:roflol:

bendede varrrr valla iyi oldu öğrendim bende saolun yaaaaaaaaaaaaaaa

yanlız değilmişim demekki bende dün msn yi açtım mesaj sesi geldi benim telefonumun sesi öyle olmadığı için eşimin telefonu evde kalmış zannettik ve inanırmısınız odada 1 saat telefon aradık kızımla beraber en sonunda kızım dedi anne alttaki reklamdan geliyor diye sonra halimize güldük küçücük çocuk bile benden akıllıymış yani.:roflol::roflol::roflol:

endiselenecek birsey yok ;sadece reklam sesi :) yerimseniben
konuyu daha fazla uzamamasi icin kilitliyorum .

X