Mrh kizlar Ankara'da varmı bildiğiniz iyi bir kadın doğum doktoru

beyaz kanatli melek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
627
228
Mrh kizlar yeni hamile olduğumu öğrendim ve Ankara'ya yeni taşındım varmı bildiğiniz iyi bir doktor ve muayene ücreti ne kadar doğumla birlikte ne kadar olur acaba fikri olan var mı şimdiden çok teşekkürler...

Mrh kizlar yeni hamile olduğumu öğrendim ve Ankara'ya yeni taşındım varmı bildiğiniz iyi bir doktor ve muayene ücreti ne kadar doğumla birlikte ne kadar olur acaba fikri olan var mı şimdiden çok teşekkürler...
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun sağlıcakla inşallah kucağına alırsın 🤲😍
Bende Ankaradayım iyi bir kadın doğum arayışındayım Ankara gata hastanesinde İlhami gül diye bir kadın doğum doktoru var görümcem tavsiye etmişti şimdi bende ona randevu arıyorum ama 15 gün komple dolu bulamadım ve sakın etlik Zübeyde Hanım hastanesine gitme kesinlikle

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun sağlıcakla inşallah kucağına alırsın 🤲😍
Bende Ankaradayım iyi bir kadın doğum arayışındayım Ankara gata hastanesinde İlhami gül diye bir kadın doğum doktoru var görümcem tavsiye etmişti şimdi bende ona randevu arıyorum ama 15 gün komple dolu bulamadım ve sakın etlik Zübeyde Hanım hastanesine gitme kesinlikle
Çok teşekkürler sizin de hayırlı olsun bu arada Zübeyde hanım hastanesi kötü mü yani gitmeyeyim diyorsunuz yani peki o zaman başka varmı tavsiye edebileceğiniz bir hastane

Çok teşekkürler sizin de hayırlı olsun bu arada Zübeyde hanım hastanesi kötü mü yani gitmeyeyim diyorsunuz yani peki o zaman başka varmı tavsiye edebileceğiniz bir hastane
Yok canım ben hamile değilim ben bebek için 3 yıldır tedavi görüyorum Zübeyde Hanım hastanesinden hiç bir fayda görmedim ve Bi kaç arkadaşım da memnun kalmadı

Yok canım ben hamile değilim ben bebek için 3 yıldır tedavi görüyorum Zübeyde Hanım hastanesinden hiç bir fayda görmedim ve Bi kaç arkadaşım da memnun kalmadı
Himm anladım canım rabbim tez zamanda versin sana isallah hayırlı bir evlat ve o duyguyu tattirsin himm anladım çok teşekkürler bende aslında Zübeyde hanimami gideyim diye düşünüyordum ama öyleyse gitmeye gerek yok peki başka iyi bir hastane varmı bildiğiniz....

G
Himm anladım canım rabbim tez zamanda versin sana isallah hayırlı bir evlat ve o duyguyu tattirsin himm anladım çok teşekkürler bende aslında Zübeyde hanimami gideyim diye düşünüyordum ama öyleyse gitmeye gerek yok peki başka iyi bir hastane varmı bildiğiniz....
Gata hastanesi zekai tayir hastanesi bunlar son zamanlarda çok güzelleşti

Siz kaç senelik evlisiniz ve çocuğunuz yokmu acaba isterseniz muayene gidince bı sorayim isterseniz doğum paketi almıştım doğumu bu hastnanede yapmayı düşünüyorum da o yüzden eğer isterseniz sizin için sorayım...

Arkadaşlar merhabalar. Liv hospitalda doğum paketi alacağım. Nezaket Kadıoğlu, Türkan Örnek Gülpınar, Harun Egemen Tolunay, Coşkun Şimşir, Su hocalardan herhangi birine giden veya liv hospitaldaki diğer doktorlar hakkında fikirleri olan var mı, her türlü bilgiye çok ihtiyacım var. Çünkü bazı arkadaşlarımın doğum doktorları sadece ultrasona sokup gönderirken, bazıları tansiyon, kilo ölçümü yapıyor, nasıl beslenmeleri gerektiğini söylüyor, güneş kremi çatlak kremine kadar bilgi veriyormuş . Değerleri iyi takip edip, doğru takviyeler yapacak birine ihtiyacım var tabi ameliyat konusunda ( sezaryen) iyi olması da çok önemli. Ne olur bilgilerinizi esirgemeyin. Çok teşekkür ederim.

X