mrb

orays

KAYRA&NEVRA
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
1.056
5
40
3.5 yıllık evliyim ve tedavi gördüm o da bitti sadece prolaktin yüksek çıktı eşimdede bi sorun yok ama hala bebiş yok başka ne yapmam gerekiyor anlamadım artık en son çare aşılama yaptırıcam galiba

Merhaba orays,

Evlilik sürenizi de göz önüne aldığımızda, tedaviler almanıza rağmen gebeliğin neden oluşmadığının anlaşılması gerekiyor. Eşinizin ve sizin birlikte değerlendirilebileceğiniz ve en doğru yaklaşımları bulacağınız yerler tüp bebek merkezleridir. Özellikle eşimde de bir sorun yok derken, eşinizin sperm sayı-hareket ve morfolojisinin mutlaka bir tüp bebek merkezinin androloji laboratuarında Kruger kriterlerine göre incelenmiş olduğuna ve sizin tüplerinizin açık ve rahminizde yer kaplayan herhangi bir oluşumun mevcut olmadığını gösteren rahim filminizin varlığına dikkat ediniz. Yumurtalık rezervinizin de anlaşılacağı muayene ve tahlillerin de yapılması ile size en uygun tedavi biçimi ortaya çıkacaktır. Tüm bunların planlanması için kabul görmüş bir tüp bebek merkezine başvurunuz. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

merhaba hocam benim prolaktinim yüksekti eşimde dr a gitti varekosel çıktı ama 3 dr a gitti 1i varekosel var ameliyet dedi 2 si bişeyin yok ameliyata gerek yok dedi peki ne yapmalıyız eşim tekrar dr a gitsinmi

merhaba hocam benim prolaktinim yüksekti eşimde dr a gitti varekosel çıktı ama 3 dr a gitti 1i varekosel var ameliyet dedi 2 si bişeyin yok ameliyata gerek yok dedi peki ne yapmalıyız eşim tekrar dr a gitsinmi
Merhaba orays,

Size önerim, eşinizin ve sizin durumunuzun son derece net biçimde aydınlatılmasını sağlamak için, kabul görmüş bir tüp bebek merkezine başvurmanızdır. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

X