Mrb.yardıma çok ihtiyacım var:(

yaseminkrmn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
6
0
38
Slm.Nette gezinirken siteye rastladım.Bayanlara özel bir siteyi kaçırmamalıyım die düşündüm:KK70:D Bu günlerde çok mutsuzum karışığım.Deneyimli Bilgili birilerinin tavsiyelerine okadar ihtiyacım varki beni dinleyebilicek yardımı dokunabilicek arkadaşlardan msj bekliorm=((( :a015:

slm canim, ozel bolumler var oralara konu acip derdini yazabilirsin ;-)

ya ne derdin var uzman değilim ama o kadar çok kitap okuyorum ve o kadar çok şey yaşiıyorum ki sana yardımı olabilirim istersen

canım hoşgeldin aramıza ama ne derdin avr ki sölede elimizden geldiğince yardımcı olalım dimi?

Hoş bulduk !ne güzel aktif paylaşım sitesi çok mutlu oldum şimdi =) Özel hayat problemleri işte. Daha iim ya teşkr

mrb.ben ebru.sizinle tanısıp konuşabiliriz.tabi sizde isterseniz.bende bu aralar çok karısığım :KK43:

Hoş bulduk !ne güzel aktif paylaşım sitesi çok mutlu oldum şimdi =) Özel hayat problemleri işte. Daha iim ya teşkr
hoşgeldiniz, umarım aradığınızı burada bulabilrisiniz. Fakat naçizane bir uyarıda bulunmak istiyorum
lütfen kelimeleri tam ve okunaklı yazalım...

Slm.Nette gezinirken siteye rastladım.Bayanlara özel bir siteyi kaçırmamalıyım die düşündüm:KK70:D Bu günlerde çok mutsuzum karışığım.Deneyimli Bilgili birilerinin tavsiyelerine okadar ihtiyacım varki beni dinleyebilicek yardımı dokunabilicek arkadaşlardan msj bekliorm=((( :a015:

textwelcome32ra2.gif

X