Morfoloji önemli mi?

%1 morfoloji ile 2 kere hamile kaldim eger sayi ve hareketlilk cok dusuk degilse tek basina problem degil ihtimal var.
Merhablar ben %2 ile gebelik yaşıyorum şuan ama korkuyorum birşey olacak diye kalp atışını dinledik gayet normal iyi ama tedirgin oluyorum normal mi bu duyguları yaşamam sizin umarım iyi sonuçlanmıştır biraz bilgi verebilirmisiniz

Merhablar ben %2 ile gebelik yaşıyorum şuan ama korkuyorum birşey olacak diye kalp atışını dinledik gayet normal iyi ama tedirgin oluyorum normal mi bu duyguları yaşamam sizin umarım iyi sonuçlanmıştır biraz bilgi verebilirmisiniz
Sağlikla kucağiniza alin insallah gebe kalinca endişelenmemek elde degil ben ilki dusuk 2.si rahim agzi yetmezligine bagli 20 haftalikken dogum yaptim yani kotu bir ornegim ama sebebi vardi yani bir sonra ki hamilelikte onlem almaliyim nasip degildi diyerek tevekkul ediyorum duygulariniz normal ama bunu takinti stres yaparak gebeligin tadini cikarmaya engel olmayin tedbir sizden takdir Allahtan😊

çok teşekkür için ilk gebelik doktor sorun yok dedi ama yaşayanlara sormak istedim.Morfoloji düşük olduğu için tedirgim çok sağ olun .

Bu ayı bi atlatıp, prolaktini düşürelim. Gelecek ay hem hsg hem de morfoloji işini halledelim inşallah. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için💗
Eşinizin sayı ve ileri hızı çok iyi aslında bejim eşimin 60 milyon sperm sayısı ileri hız ise yüzde 36 morfoloji ise 9 çıkmış

X