Morfoloji %2

Bir yılı geçti ama daha yeni kafaya takıyorum 2-3 aydır. Doktor ameliyat önermedi üç farklı doktora gittik
Canım biz de şu an tam sizle aynıyız ben kızıma gebe kaldığımda haberim yoktu bile eşimin varikoseli olduğundan onun da yoktu.ve ilk denemede tek ilişkiyle oldu yıllar sonra ortaya çıktı variikosel ikinci çocuk isteyince sperm testi verdi sayımız 33 milyon ileri hareket 27 morf 5 . Ayrıca grade 2 seviye

Hayır yoktu ama doktor bize ameliyattan sonra 1 seneyi bulabilir demişti ve öyle oldu şuan 3 tane çocuğum var. Olur merak etmeyin sadece zaman ve sabır belki sizde daha erken olacak herkeste bir seneyi bulacak diye bişey yok.
İlk cocuk olduktan sonra büyük ihtimalle diğer gebeliklerimi bu kadar takmayacağım:) ilki bir olaydı :)

Yok bende de bi problem yok, ben yumurtlama günlerini tam anlayamıyordum, bu ay ovulasyon testi kullandım ve 14. Gün yumurtlamam oldu ama biz birlikte olamadık :) ben yumurtlama gününü çok farklı sanıyordum
Sabah ilişkiye girmeye çalışın, ovulasyon testi pik olduğu gün ve çatlama olduğu gün ilişji olursa birde gynoseed diye bir jel aldım onla denedik bu ay çoğunluk çok memnun kalmış inşallah bende de yarar .

Yaa :) bana da nasip olur inşallah, zamana bırakmak gerek aslında. Her ay regl olunca inanılmaz bir çöküş yaşıyorum reglim bitince inanılmaz motive başlıyorum. Yumurtamadan bir hafta sonra acaba oldu mu, hamile kaldım mı diye düşüne düşüne regli bekliyorum. Regl oluş ve çöküş

Bizde 2. İstiyoruz 1,5 senedir olmadı . Ben yumurtluyorum fakat döllenme olmuyor . sperm testi vermek de nasip olmadı ya eşim bi zaman ayıramıyor iş güçten. Peki bir şey soracam ücreti falan var mı hiç bilgim yok da ?

Bir arkadaşım da gece ilişkiden sonra uyu sabah duş al demişti. O böyle hamile kalmış. O jel ne ise alalım inşallah uğurlu gelir bize

Hayır şehir hastanesinde ürolojiden randevu aldık . En ince detaya kadar incelediler ücretsiz ve çok basit bi işlem iki günde çıkıyor sonuç

Yok devlet hastanelerinde ücretsiz üroloji randevusuyla alınıyor. 3gün cinsel perhiz olcak. 3günden fazla olmasın bence istatistik şaşıyor

Bir arkadaşım da gece ilişkiden sonra uyu sabah duş al demişti. O böyle hamile kalmış. O jel ne ise alalım inşallah uğurlu gelir bize
İnstagramda birgebeningünlüğü diye bir sayfa var takip et jel ya da diğer konularla ilgili çok detaylar var . Düşün yani sperm sayısı 4 5 milyon olanlar bile illa kalıyor sonunda

Yok devlet hastanelerinde ücretsiz üroloji randevusuyla alınıyor. 3gün cinsel perhiz olcak. 3günden fazla olmasın bence istatistik şaşıyor
Yaaa süper . Bende dün eşime söyledim . Bu ay da takviyeye başladım bari değerlendirelim dedim sende ver testi oda özelde yapılıyor sandı galiba maaş alınca yapalım hayatım dedi ay iyiki sormuşum . Şimdi baktım buradaki şehir hastanesinde 10 gün sonra ve 15 gün sonraya çıkıyor . Benim yumurtlamam 19-21 arası . 10 gün sonraya alsam yumurtlama dönemim başlamadan

kesin sonuç için sperm testini üç kere öneriyorlar. her seferinde farklı olabilir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…