Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

moralim bozuksa hiç biey yapmam. içimden hiçbişey yapmak gelmez. oturur kendi kendime konuşur söylenirim. o anda temizlik desen hiç işim olmaz bi de yoramam kendimi. alışveriş desen havamda deilimdir aklıma bile gelmez.

kendimi rahatlatmak için kendi kendime "hayat bu herşey güllük gülistanlık olmayacak elbette, sorun tabiki yaşıycam. Allah beterinden saklasın." insanoğlu yaşam

Dertler Sonsuz
Ömür Kısa
Onu Bunu Etme Tasa
Gönlün Bürünsede Yasa Gülmesini Bileceksin...

Başımdan geçen bi olay ile bu soruya cevap vermek istiyorum. Çok istediğim pahalı bir ayakkabı vardı fiyatından dolayı alamadım param yetmedi bu olaya çook üzülüyordum taki yolda AYAKLARI OLMAYAN BİRİNİ görünceye kadar. Kendi kendime düşündüm bu adamın ayakkabıyı giyecek ayağı yok benim üzüldüğüm şeye bak dedim.

dünden beri aslında sinirden mideme ağrı girdi..işyerinde kendini bilmezin biri canımı sıktı ama cezasını aldı..işte herşeyi kafama takarım ya hala midemin ağrısı geçmedi..ee songül hanım canın sıkkın bugün borca girmen lazım valla aklımda çanta var..geçenlerde görmüştüm çokta hoşuma gitti..alırsam kendimi iyi hissedicem..alıyım alıyım bennn....

Hic bir sey yapamam valla..
Ancak birini bulup hirsimi cikartmak icin firsat kollarim
jeyyar

bazen alişveriş bazen spor rahatlatır beni bazende oturup saatlerce kıtap okumak da iyi geliyor duruma göre değişir.

dışarı atarım kendimi alışverişe giderim öyle rahatlatırki beni yada sırdaşım dostum olan arkadaşıma giderim o beni rahatlatır canım o benim :teselli:

aynen bende ya alis veris yada en yakin arkadasima gider dertlesirim

canım çok sıkkın moralim bozuk olduğu zaman genelde kur'anı kerim okurum bu beni çok rahatlatır,sonrada gider dolabın kapağını açarım tatlı bir şey ararım yoksada yapar yerimkafamçokkarıştı oda olmadı dışarı çıkar ufak tefekte olsa bir şeyler alıp neşemi bulmaya çalışırımtatlicadiarzu

morelim bozuk olunca ya sicak bir banyo yaparim, yada uyurum
çok da aglarim. uyku bana iyi geliyor. sesizlik. yanlizlik.

Canım çok sıkılınca oturur,yazılarımı yazarım.Bana göre en güzel yazdıklarım o andır

su an zaten moralim bozuk esime kizdim ve ona bir mesaj attim su an calisiyor ve henüz mesaji okumadi yoksa cevap verirdi bende sinirlenince kk ya giriyorum birazcik olsun sinirlerim yatisiyor

Dışarı çıkacak kadar moralim yoksa oturur evde,hüngür hüngür ağlarım.Ağlayınca biraz olsun rahatlarım:a015:

hava iyiyse dışarı atarım kendimi. kısa bir yürüyüş yaparım kordonda. yada evde oturup yemeğe veririm kendimi....

son zamanlarda bu gibi durumlarda kk takılıyorum artık....

moralım cok bozuksa telefona sarılır sırdaşım guzın ablam dıyebılecegım kışıyı ararım sonrada oturur duşunur duşunur dururum oncelerı gunlugume yazardım uzun zaman oldu sayfalara yazmayalı belkıde gunluk gecmıştekı yaşananları hatırlatıyor dıye yazmıyorda olabılırım neyse konunun dışına cıkmayayım sevgıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…