Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

mutfağa geçer müzik açar ve bol bol sigara içerim (heralde çoğunluğumuz moral bozukluğunda sigara sarılıyormuşuz )

valla aynen galıba sankı hırsımızı mı alıyo neee ben asla uyuyamam sınırlıyken nasıl basarıyonuzz valla kızlar tebrıkler

moralim çok bozuksa para harcarım hele de beni mutlu edecek birşey almışsam rahatlarım. moralimin bozuk olduğu zamanlarda hep kalorili şeyler yerim hele de çikolatalı pastaa

Küçük bi yerde yaşıyorum. Gezip de alışveriş yapayım,ya da arkadaşlarımla bi kafede buluşayım,bi yerlerde yemek yiyelim,sohbet edelim dertleşelim...gibi imkanlarım yok. Meğer ne kadar lüksmüş bunlar benim için Resmen ot gibi bi hayat yaşıyorum.
Ev oturmalarını da ben sevmiyorum.
ınternete takılıyorum vs.Yapçak başka şey yok

yalnızsam, müzik dinlerim bol bol...temizlik yaparım ya da pc oyun oynarım..
eğer yanımda eşim varsa ona şöööyle sımsıkı bi sarılıp öperim unuturum tüm derdimi:asigim:

Icım cıkana kadar aglarım. Temızlık yapmamıssam onu yaparım. Sonra tv ya da pc karsısında otururum.Tepkısız bır gun gecırırım

metallica cd sini takar, son ses açarım. hemen telefona sarılır annem-kardeşim-halam sırayla ararım. telefon faturamdan belli olur hangi ay daha çok sinirliyim :1closedeyes:

Kedimi karşıma alıp "Bak köpük, iki dakika az dinle neler oldu neler ..." diye ona anlatırım. Derdi bitse de bi tas mama verse diye koca meymenetsiz suratıyla dinler de dinler. Bir ara "kediye derdimi anlatıyorum manyak mıyım ben?" der kendime gülerim, sinirim falan da geçer.

moralim bozuk oldumu içim düğüm düğüm olur hırsımı önüme gelen insandan en acı şekilde çıkarırım. votka içerim dışarı bi yere tek giderim bi alışveriş merkezinde bişiler aldıktan sonra oturur bol bol kahve içerim tek başımayken çok rahatlıyorum dolaşırım dışarda kulaklığımda da metllica olur yada şebnem ferah ıron maiden gibi metal gruplar olur beste yaparım ya gitarımı ya da piyanomu çalarım söz yazarım şarkı söylerim o anki durmuma göre veee ennnnn iyidostumm günlüğüme yazarım şuanda günlüğümle derstleştimmm çünk üsevgilim olcak insan faceste bayan arkileriyle özleşmişlerr kıskandımmmm şimdi kahvemi içiyorummm günlüğüm karşıdaa vee metallicaaaaaaa sad but true 'yu dinliyorum kötükedihüso

nedir ya bu metallica nın elimizden çektiği kafamçokkarıştı

Bekarken hırsımı alışverişten çıkartırdım ama evlenince o kadar sorumsuzca harcayamıyorum bende kendimi dışarı atıyorum yada bir arkadaşımla dertleşiyorum.

kendimi yok sayarım, uyurum.
tolv...rem...xan... bir uyku ilacı ile de süreyi uzatırım.
bu ,çözümü olmadığını bildiğim, birebir beni etkileyen durumlarda ki davranışım.

genel durumlarda teorikde olsa mantıklı yaklaşırım
çözümü var ise zamana bırakır, çözülmesini beklerim
çözümsüz bir handikap ise ve benim yapabileceğim birşey yoksa umursamam. duyarsız yaklaşırım.
bu da olay beni az etkilemiş ise ki davranışım olur.

aglarim aglarim aglarim kendime gelirim sonra kaldigim yerden devam ederim

canımın çok sıkkın olduğunda uyurum istemsiz uyurum beynim unutmak için yapıyor belkide bunu, beynimi başka işlere vermeye çalışırım, ama yinede bir yerde takılı kalır, hatırladıkça içim cız eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…