Moraliniz ok bozuk..Rahatlamak iin ne yaparsnz....???

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum çok sevdim burayı :lepi: soruya gelince açarım bilgisayarımdan hareketli şarkılar hem söylerim hem oynarım sositososito

mutlaka alışveriş yaparım ve guzel bır film ızlemek ıçın sınemaya gırerım. bu benı rahatlatır. :içelim:

bende son ses hareketli şarkılar dinlerim ama işin garibi hareketlilerde bile sitem yeri buldukça daha çok sinirlenirimkaydirigubbakcemile3 delikafadulden

yürürüm,yürürüm,yürürüm.

hızlı hızlı,sesizce,yanlız,içimdeki,beni çatlatan öfkeyi,sindirirm adeta,sonunda bedenim yorulur.moralimin bozukluğunu bastırır.

leylımmm leyyyyyyyy dınlıyom kızlar remıxx yatıssamadım hala ama saglık olsun :)

Hemen bi dal sigara içerim,alkol varsa içmek isterım.

yada carşıya pazara cıkarım,kafamı dagıtırım:nazar:

neye moralım bozuksa ona gore durumum degısır aslında.kımı zaman oturur aglarım kımı zaman muzık acar alırım kagıı kalemı elıme ne hıssedıosam yazarım bazen kıtap okurum temızlık yaparım.ruh halımle orantılı olarak degısır

uyurum, bazende hızlıca kitap okurum kitaba dalabilmek, ona konsantre olmak için, yada yürüyüş ama uyumak kadar etkilisi yokkaydirigubbakcemile3

hareketli muzikler dinlerim,dolasmaya yada alisverise giderim..eskiden sigara aklima gelirdi sukur artik gelmiyor..asiri bozuksa uyumaya calisirimmyerimseniben

moralim bozuk olunca en cok yaptigim ve beni en cok rahatlatan sey
eski turk filmi koleksiyonumdan bi film cekip izlemek

yatak odasına kapanırım bol bol sigara içip uyurum.moralim bozukken hiç çekilmem ortalarda gezmemem herkezin hayrına hiç konuşmam asık yüzlü olurum.bunu bir hafta sürdürebilirim.

mutfağa geçer müzik açar ve bol bol sigara içerim (heralde çoğunluğumuz moral bozukluğunda sigara sarılıyormuşuz )

X