Moralim çok bozuk. Bilen birileri varsa lütfen yardım etsin

Top nerde tam olarak? Arka duvardaysa rektoseldir. Bende 2. Derece sarkma var ben bile goremiyorum rahmimi. Ama rektosel hemen farkediliyor balon gibi vajinanin arka duvarinda
Ben kendi yorumumca anlatiyim şöyle diyim vajen girişinde kızlık zarına benzettiğim pembe bi et var orayı kaplayan bu yarıya kadar geliyor kalan yarıda da o top gibi şey var yani anüsüme yakın olan yere dayalı

Top nerde tam olarak? Arka duvardaysa rektoseldir. Bende 2. Derece sarkma var ben bile goremiyorum rahmimi. Ama rektosel hemen farkediliyor balon gibi vajinanin arka duvarinda
Çok büyük birşey değil hatta küçük bile sayılır, rengide o vajenin içiyle aynı renk pembe. Topta tam dişarda değil içerde de değil hafif çıkık açtırınca içerde görünüyor

Ilerlemis rektosel bu sekilde oluyor. Bazen diski vajina icinde hissedilebiliyor mesela.
Ikinmaman lazim. Asiri ikinma rektosel sebebi.
Kegel egzersizine basla.

İnternetteki görsellerdekinin aynısıydı baktığımda. Et tamamen kaplıyor orayı ortasında minik delik. Tabi dudakları açtırıp bakınca gördüm

İddia ediyorum , doktor dışında hiç kimse öyle görsellere bakarak,kıyaslayarak kızlık zarını ayırt edemez ... Siz biraz ne dediğinizi bilmiyorsunuz bence... öyle görsellerden bakıp anlaşılacak kadar kolay bişey olsaydı bu doktorlarımız onca sene ne diye okuyorlar!

Bu arada geçmiş olsun...

Bundan daha küçük benimki ( olabilir mi böyle bişey nasıl düzelir bilginiz var mi ya da düzelir mi (
Yani benimki ilerlemis oldugundan ameliyat olacagim. Dogumda ikinmaktan oldu.
Sizin sorununuzun bu olduguna bile emin degiliz.en iyisini doktor soyleyecektir. Ama ne sorun olursa olsun kegel yapmanizda fayda var duzenli olarak.

Tabiki bilemem bakarak ne olduğunu. Bilsem zaten ben doktor olurdum. Buraya da aynı şyleri yaşamış ya da bilen birileri vardir fikir aliriö diye yazdim. Sadece tahmin yürütüyorum çünkü şuan içim içimi yiyor o kadar kötü bi haldeyimki elim ayağım boşalmış halde oturuyorum. İnanın 21 yaşında bunun olma olasılığı bile aklımı yiyor

Yani benimki ilerlemis oldugundan ameliyat olacagim. Dogumda ikinmaktan oldu.
Sizin sorununuzun bu olduguna bile emin degiliz.en iyisini doktor soyleyecektir. Ama ne sorun olursa olsun kegel yapmanizda fayda var duzenli olarak.
Çok beceremiyorum onu deniyorum hep ama. Sizede çok çok geçmiş olsun inşallah hemen kazasız belasız iyileşirsiniz inşallah. Çok soru soruyorum ama vajina yapımın öyle olma olasılığı yok değil mi yani şişlikle

Bu konuda bi fikrim yok malesef, ben doluluk hissinden kabizliktan ve top gibi bisey gordugunuzden bahsettiginiz icin rektosele benzettim. O yuzden yorum yaptim.

Kabızlık için doktora git dediğin şey zar değil vajinanin girişidir benimde öyleydi hiç bir sıkıntı yok korkma ama içinin rahat etmesi için doktora git

Kabızlık için doktora git dediğin şey zar değil vajinanin girişidir benimde öyleydi hiç bir sıkıntı yok korkma ama içinin rahat etmesi için doktora git
Sizde de top gibi birşey var mıydı? Böyle doluluk hissi oluyor muydu? Kabızlık içinde mutlaka gideceğim şu aralar iyiyim çok şükür kefir falan içiyorum

Sizde de top gibi birşey var mıydı? Böyle doluluk hissi oluyor muydu? Kabızlık içinde mutlaka gideceğim şu aralar iyiyim çok şükür kefir falan içiyorum
Top gibi vardı ama dolgunluk yoktu Canım bitki çaylarını araştır onlardan iç

Sizin yazdiginiz soruna baktım.Konu sahibinin anlattığı duruma benziyor.Tabi en iyisini doktor bilir.Tedavisi de var.Zaten bence de kotu birşey yok.Insallah iyi olacak.

Rahim sarkmasindan cok rektosel olabilir.yada baska bisey ama rahim sarkmasi olma ihtimali cok cok düşük.

Rektosel olabilir kabizlik ve ikinmadan dolayi ama rahim sarkmasi cok cok düşük ihtimal.insallah önemli bisey degildir

Rahim sarkmasindan cok rektosel olabilir.yada baska bisey ama rahim sarkmasi olma ihtimali cok cok düşük.

Rektosel olabilir kabizlik ve ikinmadan dolayi ama rahim sarkmasi cok cok düşük ihtimal.insallah önemli bisey degildir
Cok sag olun

Çok mu pimoiriklisin? Arkadaşım ıkınmayla hemen rahim sarkar mı hiç 5-6 çocuk doğuranlarda oluyor o sorun doluluk hissi idrar yolu enfeksiyonu olanlarda da olur mesela hemen enfeksiyon kapmışsın denilebilir mi? Netten bakıp kendini korkutma gördüğün vajinanın yapısı olabilir kimse öyle detaylı incelemiyor bilemeyiz yani doktora gidene kadar uzak dur netten

Fazla ıkın maktan rahim sarkıklığı olur . Fakat adet günün 15 gün gecikti normal mı ? Rahim içerisinde parçayı oyle dışardan görüleceği sanmıyorum . Büyük ihtimalle Rahim ağzı enfeksiyonu olmuşsun. Geçmiş olsun ihmal etme.

Keşke öyle bir yeteneğim olsa.
Dudakları açtırınca direkt görünüyor zaten zar
Zar öyle dudakları hemen açılınca görünmez senin gördüğünün vajinanın giriş kısmıdır dolulukta kabızlıktan kaynaktı hissediyorsundur spor yap ve beslenmeni düzeltirsen sadece mevsiminde olan şeyler kabızlığın düzelir bende çok kabız oluyordum bağırsak geçirgenliğim bozulmuştu spora başladım ve beslenmemi düzeltim mesala dometes temmuzdan önce asla yemem bağırsakların besinlere karşı belli bir sürü dinlenmesi gerekiyormuş mesala yaz kış domates yersen bağırsak geçirgenliğini bozuyor kabızlığım böyle geçti hergün en az 1 kere tuvalete çıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…