Morale ve bilgiye ihtiyacım var.:(

Tabiki en başta hayır istemek lazım. Bakalım p.tesi neler olucak fisfisfisfisfisfis İşe bile veremiyorum kendimi şu kredi yüzünden takıntı oldu. :çok üzgünüm:

sorması ayptır ne kadar maaş alıyorsunuz.yani asgari ücret falansa yada 1000 tl den diyim biraz zor.

Bankada çalışan arkadaşlar varsa beni biraz bilgilendirirlerse çok sevinirim yerimseniben

Benimde bildiğim kadarıyla ilk bankadan red geldiyse diğerlerindende red geliyor...

Ama üzme kendini, bundada bir hayır vardır...

cnm senın mesleğın muhasebe deıl mı
çalıştığın sırkette kendıne yuksek maaş goster bı kağıda yaz mesela 2bın tl maaş almaktadır dıe sonra patronun ımzalasın hıcbır sorun cıkmaz hatta maaşnda herhangı bır hacız yoktur yazarsan yetrlı bacım ben cok yaptım öle burda calısanlar ıcn
sonra bankadan ısyerını ararlar onlarda evt okadr alıyor derler sende alırsın kredını

Cnm bir banka birine kredi vermezse diğer banka verebilir cnm. Ben öyle biliyorum. Birisi bi bankadan kredi alamamış ama diğer banka ise vermiş. Bu bankaların kendi görüşü.

Talep ettiğiniz kredi miktarı, evin muayyen bedeli ve sizin bankaya bildirdiğiniz aylık geliri bildirirseniz yardımcı olabilirim.
Bu arada bankadaki memur sizin maaşınıza ve talep ettiğnizmiktara bakarak kredi çıkar yada çıkmaz diye yorum yapmaya yetkli değildir.Onu suçlamayın... Çünkü size bu maaş miktarıyla kredi çıkmaz dese, ben ödeyebilirim, sen nereden biliyosun diyebilirdiniz(siz dersiniz demiyorum ama diyen densizler çıkıyor)...
Bir bakadan red geldi diye illa diğerinden de red gelecek diye yazılı bir kural yok, ama genelde öyle oluyor. Çünkü herhangi bir bankada hesabı olan kredi kartı olan kişilerin kredi notları bankaların ortak kullandığı bir veri bankasında tutulur. Ve kredi işlemleri için bu veribankasındankişinin kredibilitesi araştırılır ve kredi ona göre verilir. Dah öncesinde kredi kartı borcunuzu geç yatrmanız, nakit avans çekip geç yatırmanız, kredi kartı ekstrenizin tamamını değil de minimum tutarını yatırmanız bile kredibilitenizi düşürebilir.
Bankada başvuruyu yaptığınız bayan bu bilgileri bilemez, dolayısıyla size yapacağı yorumun yanlış olma ihtimali vardır...
Ayrıca size bu maaşla bu krediyi alamazsınız dese maaşınızı fazla gösterme yoluna gidecek ve evrakta sahtecilik yapacaktınız.. Bu durumda blki siz krediyi alırdınız ama banka riske girerdi...

ağlamaaa değmez gözyaşalrına Allah can sağlığı versin

Arkadaşında söylediği gibi tanıdık araya girerse hemencik hallolur

ağlamaaa değmez gözyaşalrına Allah can sağlığı versin

Arkadaşında söylediği gibi tanıdık araya girerse hemencik hallolur

güzelim bu işler tanıdıkla falan olmaz ki.sonuçta belgeler değerlendirilir.şimdi adamın üstünde takip varsa yada zamanında takipte borcu olmuşsa tanıdık ne yapsın buna..sonuçta o da emir kulu...risk elemanları var..adam bile bile kredi vermezki.çünkü sonunda kendi başı ağırır..kredi işi tanıdıkla olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…