Morale ve bilgiye ihtiyacım var.:(

right19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
347
2
Moralim çok bozuk kızlar senağlama Konut kredisi için bir bankaya başvurmuştum ve bugün bankadan red cevabı geldi. Sebebi ise gelirimin yetersiz görülmesi. Çok sinirlendim evraklarımı başka bankaya verdim p.tesi haber gelicek o bankadan ama abim bu akşam ilk bankadan red cevabı geldimi diğer bankalar da red veriyo dedi senağlama o kadar alıştırmıştım ki kendimi o eve o kadar ısınmıştım ki anlatamam :çok üzgünüm: Daha önce konut kredisi için başvuran arkadaşlara soruyorum sizce ne yapmam gerekiyo yine mi red cevabı alıcam :çok üzgünüm:

cnm bir banka red cevabı verdi die diğerleride öle yapmıo ama tanıdık sokmaya çalış araya faydası çok oluyor

İnşallah ya :çok üzgünüm: çok moralim bozuk çok. Tanıdık tı sözde ilk bankadaki bayan ama tanıdık olmasa daha çok ilgilenirdi eminim :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kredi çekeceğiniz miktar ve
aylık ödemeleri çok önemli...
sizin maaşınız ve giderleriniz kaba taslak hesaplanıyor,
kalan miktarla krediyi sıkıntı çekmeden ödeyebilirseniz sorun çıkmıyor...
tabi ipotek göstereceğiniz mal veya kefil de önemli arkadaşım...

Canım inş kredi çekersiniz we ewinizi alırsınız allah yar we yardımcınız olsun a.s.

Sınırda demişti ilk banka. Bugun başvurduğum bayanda ilk başvuru çok önemli gibisinden konuştu keşke red almasaymışsın hiç dedi. Ama umutluyum çıkıcak bence dedi bu sefer ama abim de öyle diyince iyice moralim bozuldu. Zaten ilk bankadaki cevabıda zor beklemiştim. İnşallah çıkar bu sefer yoksa bittim valla sıkıntıdan senağlama

Bir haftadır uykularım kaçıyordu çıkacakmı kredi diye şimdi 1 sıkıntılı hafta daha beni bekliyo :çok üzgünüm:

dediğim gibi bankalar da şu anki piyasadaki durumlardan dolayı
daha çok kendilerini garanytiye alma çabalarındalar...
miktar çok önemli,alacağınız evin miktarının hepsine kredi vermezler zaten...
elinize geçen geliriniz,normal hayat şartları için gideriniz hesaplanır...
ama babanızı sizde yaşıyormuş gibi gösterip,babnızın maaşını da
gelir olarak ekleyebilirsiniz...böyle yapanları da duyduk çünkü...
inşallah hakkınızda hayırlısı olur..evinizi inşallah alırsınız...
sevgiler...

Sağol Songülcüm. Annemin maaşınıda gelir gösterdik hayırlısıyla çıkar inşallah bu sefer :1hug:

Çıkacak bu sefer çıkacak ablacım, üzülme :teytey: Alcaksın o evi hayırlısıyla :Saruboceq:

davidofcum konu sahibi senin öz kardeşin değilmi
inşallah bankadan olumlu cevap alırsınızkaydirigubbakcemile5

Evet canım benim öz ablam. İnşallah olumlu sonuç alırız, cidden çok istiyo o evi canım, çok sağol teşekkür ederim öpüyorum seni Şeniz

cnm her şerde bir hayır vardır üzme kendini diyemicem ama aklına getirmemeye çalış en azından :teselli:

inşallah krediyi çekip evini alırsın canım...Allah gönlüne göre versin...:Saruboceq:

inşallah bu sefer çıkar canım annenin maaşınıda gelir göstermen çok iyi olmuş bankaların biri red ettimi hepsi redediyo çünki hepsi ortak çalışıyo bu konuda..bizim üç beş arkadaşında başına geldi ordan tecrübe ettik bizde fazladan ek gelir gösterip öğle aldılar krediyi.....

belki olmamasındada bir hayır vardır,ödemeler size ağır gelebilir ,malum kredi işi zor,yada daha iyi bir alternatif çıkabilir,arkadaşında dediği gibi bundada bir hayır vardır..

canim insallah cikar demiyorum hayirlisi olsun. cok isinabilir insan ama bu ev icin cikmaz baska ev icin cikar, baska evler cikar sansina. yani illa ciksin diye dusunme.

Çok sağolun kızlar inşallah hayırlısıyla çıksın diye o evi alalım diye devamlı dua ediyorum şu kredi için. P.tesiyi zor bekliyorum valla. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…