mol (üzüm) gebelik yaşayan varmi

cansuatal

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2020
72
6
27
Arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz artık umudum tükenme aşamasında Şubat 2021hamile olduğumu öğrendim 19nisanda gebeliğim sonlandırıldı boş gebelik tesisi konularak 3doktorumda aynı tesisi koyduğu için suni sancıyla alındı 1haziranda muayneye gittim pataloji sonucunda üzüm gebelik geçirdiği mi söyledi doktorum 1yil boyunca hamile kalma dedi benim gibi olan arkadaşlarım bana yardımcı olurmusunuz

Çok geçmiş olsun. Şimdi iyi misiniz? Hayati bir sorun gerçekten bu gebelik. Akciğere metastaz yapabiliyor. Allah sizi korumuş. İnşallah seneye yine olur

Çok geçmiş olsun. Şimdi iyi misiniz? Hayati bir sorun gerçekten bu gebelik. Akciğere metastaz yapabiliyor. Allah sizi korumuş. İnşallah seneye yine olur

Çok ta korkuyorum artık bundan sonra tekrarlanır die şuan hamd olsun Allah'a şükür iyyim 1milyonda 1olan durum çünkü bu doktorum öyle söyledi

Çok ta korkuyorum artık bundan sonra tekrarlanır die şuan hamd olsun Allah'a şükür iyyim 1milyonda 1olan durum çünkü bu doktorum öyle söyledi
Evet nadir ve ölümcül olabilen bir durum. Şimdi siz kendinizi toparlamaya, sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Seneye yine olur inaşllah. Ne güzel doğal yolla hamile kalmışsınız.

Tekrar olmaması için bir yıl ara demiş sanırım doktor. Zaten iki ayı geçmiş. Doktorunuzu dinleyin inşallah ikinci sağlıkla gelsin

Geçmiş olsun bi arkadaşımın başına gelmişti zor gubler geçirmiş doktor 1 sene korunun demiş korunmayı bırakınca tekrar hamile ve çok şükür her şey yolunda kafaniza takmayin vücudun kendisini sağlıklı bir gebelik için toparlamasi lazım yine olur inşallah

İnşallah

Böyle mesajlar gelince bana birazda umut oluyosunuz Allah razı olsun

Bir tanıdığımızda duydum ilk gebeliğinde mol gebelikmiş dediğiniz gibi doktor 1 yıl hamile kalma demiş ama 10 ay sonra hamile kalmış sağlıklı bir oğlu oldu 2 yıl sonra bir şoçuğu daha oldu

Geçmiş olsun. Bir yil niyeki? Ben 4 aylik shni sanciyla dogum yaptim. Hatta bedenimi saran, 1 saat geciksem enfeksiyondan komaya girio oleceyimi bile soylemişlerdi. O kadar ciddi duruma ragmen 2 adet bekle dedi. Yeniden tekrarliycak diye bir şey yok. Başka bilgim yok ama. Allah hepimizim yardimcisi olsun

Bir yıl beklememi tekrarlanır die söyledi ve benim açımdan büyük bı sıkıntı olacağını söyledi kansere kadar gidermiş

Kuzum bende geçirdim 9 ay oldu 3 aylıktı kürtaj oldum doktorum onay verdi cocuk için insallah tez zamanda gebe kaliriz Rabbimin vesilesiyle

Yanlıs anlamazsanız neden 1yıl ya

Merhaba, çok geçmiş olsun. İlaç kullanıyor musunuz? Ben geçirmedim ama 28 Nisanda kürtajla sonlanan gebeligimde doktorum parsiyel moldan şüphelenmişti ve bana kurtajdan sonraki süreci anlatmıştı oradan biliyorum. Sürekli beta hcg takibi yapacağız eğer düşmezse, bir ilaç ismi verip kanser hastalarının kullandığı bir ilaç bu, onu kullanman gerekecek bir süre, 1 yıl hamile kalmayacaksın falan demişti. Benim patoloji temiz çıktığı için takibe gerek kalmadı.

Beta hcg takip edildi mi sizde? Eğer sifirlandiysa çok şükür bir sıkıntı yok demektir.

İçinizi de ferah tutun. Bundan sonrakilerde aynı sıkıntıyı yaşamanız imkansıza yakın bir şey. Ama tabiiki bir yıl bekleyin.

Kuzum bende geçirdim 9 ay oldu 3 aylıktı kürtaj oldum doktorum onay verdi cocuk için insallah tez zamanda gebe kaliriz Rabbimin vesilesiyle
Bos gebelik gibi bişey mi bu? Nasıl farkedilmiyor 3 aylık olana kadar?

Yanı boş mol gebelik diye geçiyor doktora gittigimde 6 buçuk haftalikti kalp atışı olur belki diye bekledik igne vuruldum ama nasip olmadı
3 aylık olana kadar beklemek senin için risk degil miydi peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…