Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

Ayyy canım benim dur öpecem Şeniz Sen 4 senemi ara verdin. Ama doktor 1 sene yasak koydu dimi.. Allah Tüm İsteyenlerin Kucağını Doldursun Amiiiiinnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ben geldimmmmm canım bir sene sonra hamile kaldım ama kalp atışı duyulmadığı için malesef kürtaj oldum sonrada ceseret edemedim

canım başıma gelmedi ve çok üzüldüm ne olduğu hakkındada pek bilgim yok umarım geçici bir şeydir...

canım başıma gelmedi ve çok üzüldüm ne olduğu hakkındada pek bilgim yok umarım geçici bir şeydir...

sağol canım..Geçici bişey..Sende hamileymişsin sanırım Allah yardım etsin canım inşallah sağlıklı hayırlı bi ikinci bebişin olur :) Dualarım seninle canım..

ben geldimmmmm canım bir sene sonra hamile kaldım ama kalp atışı duyulmadığı için malesef kürtaj oldum sonrada ceseret edemedim

haticecim geçmiş olsun diyorum sana.ama bir şey sorucam; peki 1 yıl sonra yine kalp atışı duyulmaması sonucunda patoloji yapıldımı kürtajda? orada sebep ne çıktı?
doktor önceki mol gebeliğinle bunun bir ilgisi olduğunu söyledimi?
çok soru sordum kusura bakma,umut dünyası işte:)

saol canım evet yapıldı alakası yok dedi ama sana genetik bir kaç test yapalım dedi yaptırdık ve bende kan pıhtılaşması çıktı

Son düzenleme:

malesef ilk düşüğümden sonra ben yaşadım benimde keseyi göremdiler birşey görüyodular ama ne olduğu belirsiz keseye benzemiyor benimkide 7 haftalıkdı kanamam başladı üç gün hastanede yattım sürekli bhcg mi ölçüyodular cıkarken düşmeye başladı ve kürtaj oldum patoloji sonucu mol gegelik cıktı kürtajdan sonra alttı ay cok önemli değerlerin yükselirse tedaviye başlıyolar ama yükselmezse bhcg ye devam ama korkma herkeste yükselcek diye bişi yok benimki yükselmedi bir senemde doldu bir sene tedbir için çünkü gebe kalısan molle gebelik bhcg ayıramıyorlar yani moldende yüksek cıkabilir ondan gebeligi yasaklıyorlar bende ilk internette okuduğumda baya korkmuştum ve üzlmüştüm ama şükür hiç birşey olmadı benle beraber gelen başka mol hastalarıda vardı onlarında bir sorunu olmadı değerlerin cıkmazssa hiç bir sorun yok sanırım 500 üzeri falan tehlikeli oluyordu sen teslerini aylık yaptır bir sene gebe kalma gerisinden de korma cok geçmiş olsun:lepi::lepi:

nurhayatcım çok geçmiş olsun cnm.bende dış gebelik yaşadım bir ay önce.benimde iç kanama geçirme riskim vardı acil ameliyata alınıp tüpüm alınacaktı son anda olmadı ve kemoterapide kullanılan bi ilaç uygulandı ve değerlerim düşmeye başladı hala sıfırlanmadı ama tedavim ve beta hcg takiplerim devam ediyo.benim içinde çok zor bi dönem olkdu.allah inşallah bize bir an önce şifalar verir ve sağlıkla yeni bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder cnm

geçmiş olsun canım.. benim sürekli aklımda bu var.. bide bu hafta değerim biraz az düştü ona taktım sanırım kafayı :) geçen hafta 17 idi bu hafta 14 olmuş..doktorum gayet normal dedi ama yinede korktum korkuyorum ben herhafta yaptırıyorum doktor 5 ve 5in altına düştüğünde aylık daha sonraki 6 aylık dönemde 3 aylık dönemler halinde test yapıcaz dedi.. benim hala sıfırlanmadı.. Rabbim herkeze sağlık sıhhat versin sonra sağlıklı hayırlı bebekler versin canım..

sana da geçmiş olsun canım.. ben ilk doktora gittiğimde doktorum keseyi göremedi ve dış gebelikten şüphelendi..ilk defa ozaman duydum dış gebeliği.. doktor ya dış gebelik yada sorunlu bi gebelik demişti.. dış gebelikten korktuğum için inşallah sorunlu bi gebeliktir diye içimden geçirdim Allah duamı kabul etti ama böyle olacağını bilemezdimki Allah hepimize şifa versin canım ondan sonrada kucaklarımızı sağlıklı bebişlerle doldursun..

ilk bir ay her hafta yapıyolar benim hep 100 dü bir ara 250 oldu sonra tekrar 100 düştü benim dikkatimi cekti adet zamnlarında biraz rakamlar oynuyor zaten hiç tam olarak sıfıra dşmedi benim hep 100 de kaldı korma yaa hiçde bişi olmuyor bana doktor önemli olan ilk üç aydır bu süre içinde yükselmezse korcak bişi yok demişdi ama testlerini mutlaka yaptır canım:teselli:

verdiğin destek ve cesaret için çok çok teşekkür ederim canım.. :1hug:

bu haftaki değerim 20 olmuş geçen hafta 14 tü yükselmiş.. doktorumla görüşemedim mafoldumben

nurhayatcım 20 de çok yüksek bir rakam değil,canını sıkma.biliyoruz ki herşeyin başı olumlu düşünmek(ama yapıyomusun diye sor: HAYIR)herşey çok güzel olacak inşallah

nurhayatcım 20 de çok yüksek bir rakam değil,canını sıkma.biliyoruz ki herşeyin başı olumlu düşünmek(ama yapıyomusun diye sor: HAYIR)herşey çok güzel olacak inşallah

öyle de değer yükselirse kemoterapi diyo internette ?? çok canım sıkıldı off yaa.. doktoruda bulamadım.. nerdeyse 2 ye katlamış 14 tü geçen hafta.. artık önümüzdeki hafta sonucu nasıl beklerim bilmiyom? senin yükselmişmiydi hiç?

bu haftaki değerim 20 olmuş geçen hafta 14 tü yükselmiş.. doktorumla görüşemedim mafoldumben

güzelim üzme kendini çok yükselmemiş ki 20 yüksek değil ki sen moralini yüksek tutmaya çalış benim doktorum öyle demişti moral çok önemli stres yapmıycaksın demişti inşallah yakında sıfırlanır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…