Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

sagolasın canım benim benim kafamda bi 8-9 ay war ama bilemiyorum söyledigin gibiyse eğer peki bu doktorun kaç ay öneriyormus gidersen bi sorarmısın ? zahmet olmazsa tabi...

tebrik ederim canım çok sevindim senin adına.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Komşun için çok üzüldüm canım .Allah yardımcısı olsun çok zaor bi durum.Ne kadarlıktıki bebek?

Komşun için çok üzüldüm canım .Allah yardımcısı olsun çok zaor bi durum.Ne kadarlıktıki bebek?

amin inşallahhh...12 haftalıktı 2li test ve cinsiyet ögrenmek için gidecekti ama lekelenmesi olmuş doktor hemen gelin demiş gittiginde bebeğin zaten 3 hafta önceden kalbi durmuş doktor hiçmi anlamadın demiş oda hayır demiş normal hamilelik belirtileri devam ediyormus sabahları kusuyormus hatta bize diyordu bebek hareket ediyor hissediyorum diye iyikide zehirlememiş ölüm nedeni haftaya belli olacakmıs demekki nasip degilmiş.. hamile kalmaya korkar oldum Allahım hepimize saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

walla ben buralardayım kimseler olmayınca cıktım bende 24ünde istanbula yolculuk war demi hadi hayırlı yolculuklar

bende buralardayım çok sıkıldım ya..kimse yok bende bişey yazmadım.Başka topiklerde başka şeyler okudum iyice gerildim.evet yarın yolculuk var hiç canım istemiyor çekilmez bu sıcakta toplantı,kutlama

bende buralardayım çok sıkıldım ya..kimse yok bende bişey yazmadım.Başka topiklerde başka şeyler okudum iyice gerildim.evet yarın yolculuk var hiç canım istemiyor çekilmez bu sıcakta toplantı,kutlama

sıcaklar bastı artık durulmuyor... Bende okuyorum neredeyse hergün ağlıyorum bence okumayalım hatta mümkünse Allahım nasip eder hamile kalırsak hiçbiryeri okumayalım kendi haline bırakalım bizlerde yaşarmıyız bizimde basımıza gelirmi demekten insan alamıyor kendini herşey Allahtan ... Ne güzel sizler atlattınız darısı basıma inşallahhh ben bugünde gitmedim kan vermeye gitmek istiyorum ama içimden sanki zamanını bekle öyle git die geçiyor bilmiyorum niye ...kasıklarım agrıyor göbek çevremde hareketlilik karıncalanma war birşeyler oluyor ama ne allahım hayırlısıını nasip etsin artık bilemiyorum :18: :18:

Anlaşılan tek ben yaşamışım bu gebeliği???? senağlama
Merhaba ben de mol gebelik geçirdim 12.haftada ve tedavim hala devam ediyor. Yalnız benimki garip bir durummuş öyle dedi doktorlar. Sağlıklı ikiz bebek ve bir de mol kesesi varmış. Moller hızlı bir şekilde rahmi kapladığı için bebekleri kaybettik. Operasyondan çıkınca öksürük krizine girdim kanlı köpüklü kusmaya başlayınca akciğer filmi çekildi ve ciğerler çökmüş dediler. 3 gün yoğun bakımda kaldım çıkınca da 3 gün hastanede kaldım. 3 hafta boyunca normal düşüş yaşandı ama 4. hafta 72binden 86bine yükseldi değerler. Mol tekrarlamış yeniden operasyon geçirdim 15 güne yakın hastanede kaldım. Sonrasında metoteraksat ile kemoterapiye başladılar. 12 hafta kullandım düzenli düştü ama bu hafta 313 ten 441 e yükseldi.medikal onkolojideki doktor tekrar operasyon teklif etti ama onkoloji doktorları kabul etmemiş yaşı genç çocuğu yok rahim zarar görür belki de almak gerekir yazık olur diye(27 yaşındayım ilk gebelikti) şimdi mr ve tomografi sonucuna bakacaklar. Eğer çarşambaya kadar düşmezse değerler çok ağır dozda kemoterapiye başlayacaklar. Doktor çok zor günler geçireceksin kendini hazırla dedi. Ama içimde hep bi umut var. İnanıyorum Rabbim bi mucize gösterecek ve gerwk kalmayacak kemoterapiye. Ben çok çok iyi olacağım ve her şey çok güzel olacak. Kemoterapi gerekse bile bunda da bi hayır vardır benim bilmediğim. Rabbimin yanında 2 tane meleğim var ve inanıyorum onlar benim için iyi olmam için üzülmemem için sürekli dua ediyorlar. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Dilektrgt şimdi nasılsın?

Merhaba, ağustos sonunda hamile kaldım ancak 7 haftslıkken kalp atısı olmadı ve kanama sikayetimle bu farkedildi. Kesenin şekli bozuldugu için gebrlik sonlandırıldı. Kürtaj günü bhcg 95000 idi. Patoloji sonucu parsiyel mol cıktı. 6 aylık bekleme sürecim yeni bitiyor. Soracagım konu ise şu normal gebelik yerine direkt tüp bebrk denemeyi düşünmeli miyim sisin deneyimleriniz nedir?

Arkadaşlar bana mol gebelik için acil anadolu yakasinda doktor önerir misiniz biz var ya su florance bilmem ne oraya gideceğiz ama iyi bir doktor hastane tavsiyesi çok iyi olur özelde n de buradanda yazar misin benim 9. Hafta HCG 132000 cikti kanama falan olmadi kesenin içi tuhaf mis ama iyi bir Dr bulamadim

Dilektrgt şimdi nasılsın?

Şu an kemoterapi alıyorum. 1 hafta her gün alıyorum 1 hafta ara veriyorum.zor bi süreç ama bitiyo inşallah.bi aksilik çıkmazsa 1 kürüm kaldı.değerlerim sıfırlandı çok şükür şimdi koruyucu kürdeyiz.inşallah tekrar yükselmez.psikolojim de daha iyi sanırım.olayları daha çok kabulleniyorum gibi.sadece saçlarımın dökülmesini kabullenemedim bakamıyorum aynada kendime. o da bu kadar yaşanan şeyin arasında eften püften mesele aslında.alışırım buna da :) ilginiz için teşekkür ederim sağolun

Çok sevindim sağlığınıza kavusmussunuz diyebiliriz şükürler olsun. Dualarim sizinle.. yine güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Merhaba anadolu yakası değil ama fulya acıbadem de doktor hüsnü görgen i tavsiye ederim.. Ben de parsiyel mol gebelik yaşadım. İlk o teşhis etti başka meşhur doktorlar anlamamışken.. Sorunsuz bir kürtaj yaşadım. Tavsiye ederim.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ekım ayın da 8 haftalık hamileyken kanama şikayetiyle gitmiştim..bebeğimin kalp atışı duyulmadı..kürtajla aldırmak zorunda kaldım patoloji sonucunda parsiyel mol gebeliği çıktı..Bebeğim de sağlıklıydı üstelik Korunma süremiz bitti..Sizden benim gibi parsiyel geçirip hamile kalanları görünce çok mutlu oluyorum..Allah gönlünüze göre versin..Darısı başıma İnşaAllah ..

Kan değerleriniz nasıldı? Beta hcg yüksek miydi? Bebeğin ilk kalp atışını duyup sonra mı duymadınız?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…