Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

ayy bende başkentte ayla üçkuyuya gittim oyaptı kürtajımı. 9. aya girdim cnm olmadı daha 1 yıl ama ben korunmayı bıraktım hayırlısı inşALLAH..

gulcel canım merhabalar seninkide komplet moldu değilmi değerlerinde hiç artış oldumu ? ne güzel hayırlısıyla 9 ayı devirmişsin hakkında hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz...

Başın öne eğilmesin
Aldırma gönül aldırma
Ağladığın duyulmasın
Aldırma gönül aldırma

Dışarıda deli dalgalar
Gelip duvarları yalar
Seni bu sesler oyalar
Aldırma gönül aldırma

Kurşun ata ata biter
Yollar gide gide biter
Mapus yata yata biter
Aldırma gönül aldırma

Dertlerin kalkınca şaha
Bir sitem yolla Allah’a
Görecek günler var daha
Aldırma gönül aldırma
:2:

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba,ben mol gebelik yaşadım..google da mol gebeliği yaşayanları aratırken sitenizde buldum kendimi ve çok sevindim mol gebelikle ilgili yorumları okudukça birazcık olsun rahatladım ama hala içimde endişeler var..doktorum beta hcg değerim düşmediği için kemoterapiye başlayacak bu konuda bilgisi olan var mı acaba..şimdiden çok tşk ederim..

merhabalar arkadasım üzülerekte olsa aramıza hoşgeldin... bende bu ay öğrendim mol gebelik yaşadıgımı... arastırdıgım kadarıyla emin olmasamda bir iğneymiş ve cokta iyi yanıt veriyormuş geçmiş olsun üzülme... sen ne zaman ögrendin ? çeşidi nedir ? birde değerin hiç düşmedimi ? paylasırsan diğer arkadaşlarda yardımcı olurlar sana

yaptırdığına emin

hımmm geçmiş olsun mukina çok üzüldüm boşaltımı iyi yaptıklarından eminmisin tatlım ya.????kaç haftadır ölçüm yaptırıyorsun ha diyince kemo yapmamaları lazım...bir de ner kadar oldu küretaj olalı?????

slm burcu nasılsın canım bugün????????

selammmm bulayse bugün iyiyim alıstım sanırım sadece sabahları uyanınca cok etkilenmiş oluyorum perşembe yada cuma tekrar betahcg ölçümüm war sabırsızlıkla bekliyorum sen nasılsın dün iyi değildin pek iyi oldunmu ??

bugün daha iyiyim ben de dinlenmeye çalıştım işte.iyi bakalım sonucunu yazarsın
buarada ayşe diyebilirsin

bugün daha iyiyim ben de dinlenmeye çalıştım işte.iyi bakalım sonucunu yazarsın
buarada ayşe diyebilirsin

yaşım 22 bnden büyüksündür abla diyim iyi olmana sevindim perşembeye daha çooooook war kimbilir yine neler saçmalayıp dururum

Son düzenleme:
yaşım 22 bnden büyüksündür abla diyim Iyi olmana sevindim perşembeye daha çooooook war kimbilir yine neler saçmalayıp dururum

ayşe de boşver.o değilde benim aralarda yükselmişti.seninki de yükselirse asıl o zaman ne yapıcaz bilmiyorum.inş dşücek ama demedi deme

mrb.arkadaşlar.yazmayalı uzun zamn oldu.kısaca özetlersem bende gaçen sene mol gebelik geçirdim.11 haftalıktı bebeğim.kalp atışları duyulmadığı için alınmak zarunda kalındı.değerlm sıfırlanmadı.kemoterapi görmek zorunda kaldım.merak eden arkadaşlar olmuş onun için yazıyorum.yeni geçiren arkadaşlar endişelenmesin genelde ilaca gerek kalmıyo çok nadir kemoterapi gören var.7 gün hastanede yattım günde birer tane iğne yapıyolar.hiçbir yan etkiside olmuyo kesinde çözüm oluyo.Böyle işte geleleim güzel habere.1 yıl bekledikten sonra hemen hamile kaldım.şimdi 15 haftalık hamileyim.Sorun görünmüyo inş.herkeze geçmiş olsun sorularınz olursa yazabilirsiniz.herkeze geçmiş olsun

geçmiş olsun bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.umarım bebeğini sağsalim alırsın kucağına.sabır işte herşeyin başı.doğum kontrol hapıylamı korundun geçen süreçte merak etttim ?

ayşe de boşver.o değilde benim aralarda yükselmişti.seninki de yükselirse asıl o zaman ne yapıcaz bilmiyorum.inş dşücek ama demedi deme

ya bayılırım herhalde amaaan ayse deme öyle şeyler bana geceleri uyuyamam bak şimdi zaten zar zor alısıyorum tekrar başa dönmiyim tedavisi olsunda kötüye gitmesin yeterki yaaa inş yaşamam ee senin değerler yükselince ne dediler diğer hafta düştümü bari ???

maşallahh bebeğinizi Allahım korusun inşallah sag salim kucagınıza almak nasip olur... yaşayan en son kişi olarak güzel bir moral vermiş oldunuz tekrardan tebrikler :92: :92: :92: ayşeninde sordugu sorunun cevabını merak ediyorum :44: :44:

mrb öncelikle size de geçmiş olsun...bende de komplet mol çıktı..beta hcg değirim tam düşmedi iniş ve çıkışlar oldu son değer 130. bu hafta büyük bir ihtimalle kemoterapiye başlıcam nasıl bir tedavi yöntemi uygulandı ve yan etkileri nasıl oldu sizde bana biraz bilgi verebilir misiniz ben çok endişeliyim ve korkuyorum.şimdiden tşk ederim..

mukına peki bu 130 değeri kaçıncı haftada verilen kan değerin ??? korkulcak bişey degilmiş galiba iyi haberlerini bekliyoruz

İlk aylar doğum kontrol hapı kullanmadım.tekrardan yükselmeye başlayınca doktor tekrar hamilelilikten şüphelendi ayırt edilemiyo çünkü hamileliktede bhcg ye bakıldığı için.doktor kızdı tabi hap kullan diye.sonra 6-7 ay hap kullandım.son 3-4 ayda eşim korundu.en azından ilk 6 ay hap kullanmak gerekiyo sanırım.Hem hormonları düzenliyomuş.Öyle demişti benim doktorum

[mrb öncelikle size de geçmiş olsun...bende de komplet mol çıktı..beta hcg değirim tam düşmedi iniş ve çıkışlar oldu son değer 130. bu hafta büyük bir ihtimalle kemoterapiye başlıcam nasıl bir tedavi yöntemi uygulandı ve yan etkileri nasıl oldu sizde bana biraz bilgi verebilir misiniz ben çok endişeliyim ve korkuyorum.şimdiden tşk ederim..]

3 hafta üst üste düşmezse başlayım demişti benim doktorum.tedaviye başlamadan önce emar çektiler önce tüm organlarına bakalım diye.yayılma ihtimalide oluyormuş sanırım.Benim rahimde oluşmaya başlamıştı tekrardan.Tedavi içinde endişelenmeyin gerçekten.Kemoterapi deyince insan kötü oluyo tabi önce bende çok stres yapmıştım ama korkulacak bişey yok.7 gün hastanede kaldık.Günde bi tane iğne yaptılar.Bi gün folik asit iğnesi bi günde metatraks diye bi iğne.bulantı yapıyo sadece biraz.Onun dışında karaciğer enzimlerinde yükselme yapıyomuş tahlillerle onları takip ettiler.Bunun dışında yan etkisi olmuyo.Saç dökülmesi falanda olmuyo merak etmebenimde en çok korktuğum şey oydu.
Endişelenme hiç kötü şeyler düşünme herşeyde bi hayır vardır.en azından tedavisi olan bi hastalık.

gulcel canım merhabalar seninkide komplet moldu değilmi değerlerinde hiç artış oldumu ? ne güzel hayırlısıyla 9 ayı devirmişsin hakkında hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz...

mrb cnm evet komplet moldu çok şükür hiç artış olmadı ve 1,5 ayda sıfırladı rabbime şükürler olsun.. evet 9. aya yeni girdik biraz zor oldu çocuk isteğiyle yanıp tutuşurken ama allah sabır verdi.. sağol cnm iyi dileklerin için darısı hepimizin başına inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…