Mol gebelik sonrası sağlıklı gebelik

Mol gebelikten 9 ay sonra mı kalmış oldunuz

Sizin.ikisindedemi mide bulantısı yaşadınız sormamın.nedeni benim.ilk düşüğüm.evde oldu parçayı aldık dedi.doktor yam kürtaj gibi düşünme dedi zaten düşürmüşsün dedi.o yüzden tam bilniyorum

İlk mol gebelikte evet inanılmaz mide bulantım vardı benimde koku hassasiyetimde fazlaydı ikincide hiç olmadı bulantı ağrı sızı bomboştu. İlk molden 6 ay sonra ikinci gebeligimdi

Kalan parçayı anesteziyle uyutup mu aldılar peki

Benim ikiside kurtajdı anestesi altında oldum farklı hastanelerdeydi biri devlet digeri egitim araştırmada oldu. Ama duyduguma göre düşük daha kötü oluyomuş yani daha ağrılıymış çektiğiniz sancılardan dolayı
Ik8side kürtajmı oldu

Aynen kürtaj olurkene kürtajtan .sonr1 saatlik sancım oldu geçti düşükte gece boyu sancı çekerek düşürdüm ama dayanılmayacak fenalaşacak o kadar değil ama yine kötüydü kürtaja göre tabiki

Aynen kürtaj olurkene kürtajtan .sonr1 saatlik sancım oldu geçti düşükte gece boyu sancı çekerek düşürdüm ama dayanılmayacak fenalaşacak o kadar değil ama yine kötüydü kürtaja göre tabiki
Çok geçmis olsun inşAllah hic biri tekrarlanmaz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…