Miyomlu Hatunlar Kulübü

merhaba yazdıklarını okuyuca benimde yaşadıklarımı tek tek anlatmışsın. bende de19 tane myom vardı gittiğim her dr rahimin alınması gerektiğini söyledi. ankara’da dr.polat dursun a 2019 da açık ameliyat oldum ancak ameliyat sonrası yumurtalama olmadı ve menopoza girdim . araya covid döneminin girmesi ile herseye geç kalındı . bende hala ne yapabilirim diye bakıyorum . senin yaşın genç bu dr a mutlaka git derim.
ameliyat sırasında yumurtalıklarınız mı zarar gördü, neden yumutlama olmadı ki..Siz kaç yaşındaydınız

Merhaba, ben bugün miyomlarım için doktora gittim ve doktor rahmimin alınmasını önerdi ilerleyen süreçte. Çok üzgünüm ve çok da korkuyorum. Embolizasyon tedavisini ameliyattan çok korktuğum için düşünüyorum Pazartesi günü için de akupunktur doktorundan randevu aldım:KK43: sizler nasılsınız? Tedavilerinizde istediğiniz sonucu yakaladınız mı? Lütfen bana destek olur musunuz?

Konuyu miyoplu diye okuyup geldim ama miyomluymus ☺️ kadın hastaligi denilince fark ettim onuda

Merhaba, ben bugün miyomlarım için doktora gittim ve doktor rahmimin alınmasını önerdi ilerleyen süreçte. Çok üzgünüm ve çok da korkuyorum. Embolizasyon tedavisini ameliyattan çok korktuğum için düşünüyorum Pazartesi günü için de akupunktur doktorundan randevu aldım:KK43: sizler nasılsınız? Tedavilerinizde istediğiniz sonucu yakaladınız mı? Lütfen bana destek olur musunuz?
Merhaba benimde 15 cm miyomum çıktı hiç çocuğum yok ameliyattan sonra tekrarlayada biliyormuş direk ameliyat olmakta istemiyorum araştırmalardayım embolizasyon yaptırdınızmı siz düşünüyormuşsunuz hala

Merhaba benim de 9 cm miyomum var rahmin arka duvarındaymış biz bebek istiyoruz bir doktor aldırma dedi biri aldır dedi o kadar moralim bozuk ki ne yapmalıyım bilmiyorum, İstanbul da oturuyorum iyi bir doktor tavsiyesi olan var mı acaba?

Dr hanifi şahin, Dr gokhan boyraz , Dr ebru ozturk hepsiyle görüştüm whatsap üzerinden en güven veren doktorlar bunlardı.isin ehli doktorlar bence .arastirmanizi tavsiye ederim.Birde ilker kahramanoglu

Merhaba Gökhan boyrazı ben de takip ediyorum ve kapalı ameliyat yapıyor. Ama aldırmazsam ne olur diye düşünüyorum bir doktor alsırmana gerek yok dedi

Merhaba Gökhan boyrazı ben de takip ediyorum ve kapalı ameliyat yapıyor. Ama aldırmazsam ne olur diye düşünüyorum bir doktor alsırmana gerek yok dedi
Miyom konusuda o kadar garip ki her doktor başka bisey soyluyor ,yani gebelik gibi bir durumunuz varsa ona göre düşünmek gerek

Evet ve kafam o kadar karışık ki yaş faktörü var beklemek de istemiyorum. Devlette gittiğim doktor önermiyorum dedi. Medical parka gittim şansını dene dedi ağrı yapbilir hamilelikte, yapmayadabilir dedi.

Bende çok kararsızım yarın bir üniversite hastanesinede gidecegim bakalım daha önce gittigim doktor direk ameliyat dedi 15 cm benimki bakalım yarınki ne diyecek inşallah güzel haberler alırız 🙏

Evet ve kafam o kadar karışık ki yaş faktörü var beklemek de istemiyorum. Devlette gittiğim doktor önermiyorum dedi. Medical parka gittim şansını dene dedi ağrı yapbilir hamilelikte, yapmayadabilir dedi.
Büyüye biliyormuş canım ben ilk evlendiğimde muayehe olmuştuk temizdi herşey 1 yıldır jinekolojik muayene olmamıştım tesadüfi bir gittim miyom çıktı bende bayagı şaşırdım bir doktor ameliyat dedi bir iki doktora daha gidecegim

1 hafta önce test yaptım ve şimdi yarın kontrole gidicem 5 haftalık gebelik ama 7 cm miyom var dendi ve ben heyecandan nefesim kesiliyor uyku uyuyamıyorum yorumunuz umut oldu umarım sağlıkla tamamlarız 🙏
Merhaba ben de hamilelik istyorum ama 9 cm miyomum var arka duvarında bir doktor sorun olmaz dedi diğeri aldır dedi yine de ortadasın dedi. Ne yapacağım bilmiyorum.hiç çocuğum yok daha

Merhaba benim de 9 cm miyomum var rahmin arka duvarındaymış biz bebek istiyoruz bir doktor aldırma dedi biri aldır dedi o kadar moralim bozuk ki ne yapmalıyım bilmiyorum, İstanbul da oturuyorum iyi bir doktor tavsiyesi olan var mı acaba?
Geçmiş olsun bana yaşadığım şehirdeki doktorum İstanbul’da Gazi Yıldırımı önermişti araştırın isterseniz

Ben de benzer bi durumdaydım. Aldırmamayı seçtim. Mart ayında bebeğimi doğurdum çok şükğr. Ne gebelikte ne de doğumda hiçbir sıkıntı olmadı. Ama bu her miyom için farklı tabii. Kesin sıkıntı olmaz diyemez kimse. Ben çok iyi perinatolog ile geçirdim tüm gebelik ve doğum sürecini. Maslak Acıbademde Prof. dr. İbrahim bildirici. Ama çok pahalıya patladı tabii maddi olarak onu da söylemem gerek.

Ben de benzer bi durumdaydım. Aldırmamayı seçtim. Mart ayında bebeğimi doğurdum çok şükğr. Ne gebelikte ne de doğumda hiçbir sıkıntı olmadı. Ama bu her miyom için farklı tabii. Kesin sıkıntı olmaz diyemez kimse. Ben çok iyi perinatolog ile geçirdim tüm gebelik ve doğum sürecini. Maslak Acıbademde Prof. dr. İbrahim bildirici. Ama çok pahalıya patladı tabii maddi olarak onu da söylemem gerek.
Sizin miyomunuz kac cm ve neredeydi?

X