Miyom ameliyatı olanlar

Arkadaşlar şimdi ameliyata giriyorum . Dualarınıza talibim . İnşallah sağlıkla çıkar güzel şeyler yazarımm sizlere de .

Cnm dualarim seninle simdi sana ayetel kursi okuyacagim umarim agrsiz acisiz atlatirsin. Iyi olunca yaz bana

Teşekkür ederim arkadaşlar şükür ameliyatımı oldum çıktım . Doktor iyi geçti dedi .ağrılarım var biraz. Bir de feci gaz sancısı var . Bakalım yürütüyorlar sürekli . Anestezi etkisini atmaya çalışıyorum .

Rabbim şifa versin inşallah, çok sevindim arkadaşım senin adına ,oldun kurtuldun,inşallah bende bi gün şuraya girer ,şükür bu kabus bitti yazabilirm .sana tekrar dualar okuyacağım.

Rabbim şifa versin inşallah, çok sevindim arkadaşım senin adına ,oldun kurtuldun,inşallah bende bi gün şuraya girer ,şükür bu kabus bitti yazabilirm .sana tekrar dualar okuyacağım.
Allah razı olsun,Sağol arkadaşım hadi inşallah sen de sağlıkla gir çık ameliyatına

mrb koyun gibi çaresizce burada yazanları okuyorum günlerdir,allah razı olsun çogu insanın yorumu ile durumu kalbullendim ve cesaret buldum azda olsa sizinki güzelmiş ama.

Zuleyha16 mrb cnm ne yaptın valla senın yorumlarını tek tek okuyorum umarım iyisindir​

Zuleyha16 çok geçmiş olsun​

Merhabalar arkadaşlar. Sanırım sadece desteğe ve yalnız olmadığımı bilmeye ihtiyacım var.
9.5. cm bir miyomum var. Ameliyat dediler ama yüksek ihtimalle rahmin alınır dedi devlet hastanesi doktoru. Başka doktor arayışındayı. Herşey muallakta. 30 yaşındayım daha. Rahmin alınması beni çok tedirgin ediyor. Sanki ameliyata ve sonraki sürece insan kendini bir şekilde hazırlıyor da bu ameliyat esnasında rahmin alınması korkusu, doktor araştırması ve seçimi insanı daha mı çok yıpratıyor.

Merhaba ummu betul benimde ayni boyutta seninkiyle ben, devlet dr. Olasi tu durumlari bastan söylüyorlar buda ister istemez bir korkuya neden oluyor. Bir doktorla kalma ben 3 dr gezdim ve 2 si bnm tum korkukarimi bastirmama sebeb oldu ben daha miyom ne bilmezken birde rahim yumurta alinir mmoyim supheli rahmi buraksak bile 2. Bir ameliyat ilabilir denildi ve ben neye uyradigimi şaşırdım kendimi nasil disari attim anlatamam o yizden arkadasim bir kac dr daha bul ozelden yaz bana ben en azindan suanda sadee ameliyat korkusu çekiyorum hastaligi azda ola kabullendim ama bu konuyu size anlatan dr cok onemli tabi tam anlatmasi lazim

Arkadaşım insanlar 20 cm miyomu aldırıyor rahimi almadan hallediyor doktorlar. Ne kadar acımasız doktorlar var. Her miyom ameliyatında düşükte olsa risk var ama direk genç birine rahmini alırım demek çok acımasızca. Tek doktora asla güvenme birden fazla doktora görün bence.

Doktora defalarca sordum, hocam biliyorum siz tüm ihtimalleri söylemek zorundasınız ya o yüzden mi böyle söylüyorsunuz, sizin içinizden geçen tahmin nedir, görüşünüz nedir dedim. Ufacık umut vermedi. Başka doktorlara da gideceğiz ama hangi doktor ne yapacak bilemiyoruz ya, insan bilemediğinden korkuyor işte. Siz ne yaptınız günü belli mi ameliyatınızın?

Öyle gerçekten. Neden doktorlar bu kadar yıpratıyor. Halbuki moral vermeleri rahatlatmaları gerekirken... Her gittiğimiz doktora umut var mı acaba diye gideceğiz.. Size de çok geçmiş olsun inşallah bir an önce normal hayatınıza döner, hepsini geride bırakırsınız. Çoğunu atlattınız inşallah :)

Çok geçmiş olsun atllattınız bakalım bende olucam ameliyat daha önceden açık ameliyat olmuştum bu ameliyatım kapalı olucak dediklerinizde çok haklısınız

Miyom ameliyatından korkmayın iyi bir doktor bulduktan sonra korkularınız geçiyor ben de 6 ay önce oldum. İzmirde prf fatih şendağ var bu konuda uzmam onu öneririm

Bana rahmin alınmalı çok kötü yerde kapalı ameliyat da olmaz diyerek çok korkuttu. Hiç çocuğum yok o yüzden aşırı üzülmüştüm. Sonra çok şükür fatih şendağa gittim sorunsuz sadece miyomu alabilirim dedi güvendim ve oldum 14 cm miyomu kapalı bir şekilde aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…