misyon koruma sınavını kazananlar ;)

İnşallah bu kadar uzun beklemenin sonunda olumlu sonuç alırız da tıpkı 2015 kazananları gibi heycanımızı burdan paylaşırız.

Bizim olmadı arkadaşlar, hayırlısı bakalım. Bu yıl yedek liste ya da yedeklerin gitme durumu yok mu? Eşimin sıralaması 450 460 arası. Geçen yıllarda yedekler gitti mi? Bu dönem yedek uygulaması yok mu? Kom yard ı kazanıp misyona gitmeyecek olanlar var 15 20kişi civarı. Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Bizim olmadı arkadaşlar, hayırlısı bakalım. Bu yıl yedek liste ya da yedeklerin gitme durumu yok mu? Eşimin sıralaması 450 460 arası. Geçen yıllarda yedekler gitti mi? Bu dönem yedek uygulaması yok mu? Kom yard ı kazanıp misyona gitmeyecek olanlar var 15 20kişi civarı. Bilgisi olan paylaşabilir mi?
Benim esim komiser yar.olarak gideceğiz canim eşime sordum yedek yok dedi ama ne kadar dogru bilemiyorum ins olurda sizde gidersiniz

Eşim memur canım. Bu yıl yedek uygulaması yokmuş. Nasip değilmiş diyelim. Kazananlara hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Güzel anılarla dönün☺️

Selam biz de kazandigimizi ogrendik dun aksam insallah herkes icin hayirli yerler olur. Su an kendimden cok cocuklarimi dusunuyorum buyuk olan su an 5 yasinda siralamada sonlardayiz o sebeple esim gitmemiz 2 yili bile bulabilir diyor. Okul cagi gelmis olacak dil bilmiyor ve burda bile ortama gec adapte olan bi cocuk acaba dil bilmedigi bi memlekette neler olur nasil uyum saglar

150 şer kisi olarak gonderilecek diye duydum siz hangi ildesiniz acaba benimde bir kizim var Allah bagislasin evlatlarinizi ins rahat edecegimiz yerler olur bizim okul derdimiz henuz yok şükür ama ben kendimde devlet memuruyum umarım izinlerde sorun yasamam benimde korkum o

Hiç merak etmeyin, hemen öğreniyormuş çocuklar orda dili, gidenlerden duydum. Ücretsiz izin konusunda soru işareti olmasın kafanızda. Hemen onaylanıyor. Eşinizin tayin yazısıyla başvurulunca.

Hiç merak etmeyin, hemen öğreniyormuş çocuklar orda dili, gidenlerden duydum. Ücretsiz izin konusunda soru işareti olmasın kafanızda. Hemen onaylanıyor. Eşinizin tayin yazısıyla başvurulunca.
2 senedir ucretsiz izindeyim mayısta bitecek tekrar basvurcam mecburen o yuzden tedirginim

Selam biz de kazandigimizi ogrendik dun aksam insallah herkes icin hayirli yerler olur. Su an kendimden cok cocuklarimi dusunuyorum buyuk olan su an 5 yasinda siralamada sonlardayiz o sebeple esim gitmemiz 2 yili bile bulabilir diyor. Okul cagi gelmis olacak dil bilmiyor ve burda bile ortama gec adapte olan bi cocuk acaba dil bilmedigi bi memlekette neler olur nasil uyum saglar

bizim sıkıntımız da o kizim 5 yasinda gidene kadar tam okul yasi olucak esim sonlarda ama cok mutluyum herseye deger bence ogrenirler ins

Allah hepımıze guzel anılarla donmeyı nasıp etsın. Bız mersındeyız babılı ucretsız ıznın bıtınce mecbur tekrar goreve baslayacaksın gıdecegınız zaman ızne ayrılırsın

bizim sıkıntımız da o kizim 5 yasinda gidene kadar tam okul yasi olucak esim sonlarda ama cok mutluyum herseye deger bence ogrenirler ins
Bencede ogrenırler ama benım oglum cok gec adapte oluyor bu yıl krese basladı resmen kok sokturdu. Krestekı en gec alısan cocuktu. Yabancı yabancı konusanları gorunce yıne benı mahveder dıye korkuyorum

Merhaba arkadaslar, mulakat sonrasi uzuuun bekleyisten sonra biz de kazandigimizi ogrendik cok sukur, bakalim bundan sonra nasil bi surec olucak yine aylarca beklicekmiyiz acaba bi tercih icin bile?? Bunu da bekleyip gorucez artiko_Oama insanin kazandigini ogrenip de beklemesi bile ayri güzelmiş:21:, belirsizlik cok kotu gercekten :/

X