misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Biz kazandık ve hep torpil var diye diye bu günlere geldik ama torpil yoktu.olanların illaki oluyor mesela biz tercih yaparken yer seçenler olmuştu çok şükür biz rabbimin yazdığını yaşadık.İnşallah siz de hakettiğinizi alırsınız.
İnşALLAH inanın tek dileğimiz bu. Sizler gibi bizde bu heyecanı yaşarız 🙌

Merhaba arkadaşlar. Bu misyon koruma sonavına gitiş şartlarını tam net bulamadım nette. Yaş sınırı nedir bilginiz var mı

Eşim 85 puan aldı 18.sırada Amirler için olanına girdi. Mülakata girdi şuan beklemedeyiz. Mülakatta torpil söylentileri var bu konuda bilgisi olan varmı

Hep o şekilde söylentiler oluyor kulak asmayın bizede demişlerdi herşey nasip en hayırlısı neyse onu isteyin

Siz kazanıp gidenlerdenmisiniz eğer öyleyse süreç hakkında bilgi verebilirmisiniz.
Süreç biraZ uzun benimde eşimın sıralaması iyidi herşey güzel ama sağlık sistemi berbat biz orda bir rahatsızlık geçirdik şuan Türkiyeye geldik izinle toparlanıyoruz (corono değil) bunlarıda göz önüne alın derim Amerikada görev yerimiz

Süreç biraZ uzun benimde eşimın sıralaması iyidi herşey güzel ama sağlık sistemi berbat biz orda bir rahatsızlık geçirdik şuan Türkiyeye geldik izinle toparlanıyoruz (corono değil) bunlarıda göz önüne alın derim Amerikada görev yerimiz
Bakalım hayırlısı kazanacakmi bilmiyorum bekliyoruz. Ama yinede heyecanlı bir bekleyiş yani hersey göründüğü gibi değilmi diyorsunuz bu konuda öneriniz varmı yada seçilen ülke konusundada tavsiyeleriniz neler

Eşim 85 puan aldı 18.sırada Amirler için olanına girdi. Mülakata girdi şuan beklemedeyiz. Mülakatta torpil söylentileri var bu konuda bilgisi olan varmı
Bizde şuan görevdeyiz. Kesinlikle bu söylentilere inanmayın derim. Uzun bir süreç bu inşallah gönlünüzce olur.

Kuveyt teyiz biz. Yazılı sınavda 231. Olmuştu mülakatta 250 küsürlere gerileri tam olarak hayırlayamıyorum.2017 Ağustos ayında mülakata girdi 2018 Ocak da öğrendik Kazandığını bu sene Ağustos ayında göreve başladık süreç dediğim gibi baya uzundu. Sizlerden kazananlar bizleri değiştirecek sanırım. Hakkınızda hayırlı olsun inşallah.

Kuveyt teyiz biz. Yazılı sınavda 231. Olmuştu mülakatta 250 küsürlere gerileri tam olarak hayırlayamıyorum.2017 Ağustos ayında mülakata girdi 2018 Ocak da öğrendik Kazandığını bu sene Ağustos ayında göreve başladık süreç dediğim gibi baya uzundu. Sizlerden kazananlar bizleri değiştirecek sanırım. Hakkınızda hayırlı olsun inşallah.
Merhaba misyonu kazandıktan sonra tercih süreci ne zaman başlıyor ve 300 ler kaçıncı süreçte oluyorlar tercih ye bir de eğitimi polis memurları damı alıyor :) eğitim ne kadar sürüyor yoksa sadece amirler mi

Merhaba misyonu kazandıktan sonra tercih süreci ne zaman başlıyor ve 300 ler kaçıncı süreçte oluyorlar tercih ye bir de eğitimi polis memurları damı alıyor :) eğitim ne kadar sürüyor yoksa sadece amirler mi
Öncelikle hakkınızda hayırlı olsun. Heyecanlı ve bol bekleyişi uzun bir sürece adım atmış bulunuyorsunuz. Eğitime amir memur herkes gidiyor normalde 2 yada 3 hafta sürüyormuş eğitim ama bizim grup 8 iş günü olarak aldılar acilen değişim yapılması gereken Ülkeler vardı. Şuandada bizimle birlikte değişmesi gerekirken değişim sayısı yetersizliğinde değişim yapamayanlar var ama sayı olarak bilmiyorum baştakiler onları değiştirir. Sizlerde büyük ihtimal 2022 Ağustos’ta bizim görev süremiz bitiyor bizleri değiştirirsiniz.

Çok üzüldüm kızlar kaçla kapattı peki
Öncelikle hakkınızda hayırlı olsun. Heyecanlı ve bol bekleyişi uzun bir sürece adım atmış bulunuyorsunuz. Eğitime amir memur herkes gidiyor normalde 2 yada 3 hafta sürüyormuş eğitim ama bizim grup 8 iş günü olarak aldılar acilen değişim yapılması gereken Ülkeler vardı. Şuandada bizimle birlikte değişmesi gerekirken değişim sayısı yetersizliğinde değişim yapamayanlar var ama sayı olarak bilmiyorum baştakiler onları değiştirir. Sizlerde büyük ihtimal 2022 Ağustos’ta bizim görev süremiz bitiyor bizleri değiştirirsiniz.
Çok teşekkürler eğitim nerde oluyor acaba :)

Yok hiçbir sıkıntı olmaz , gideceğiniz ülke herşey belli olduktan sonra evraklar hazırlanıyor ve mehil müddetinde Ankara’ya teslim ediliyor.
Çok teşekkür ederim bir sorum daha olacak tercihler ne zaman başlar sizce kaçıncı grup olarak biz tercih yaparız bir dikidiniz var mı eğitim de şöyle mi oluyor acaba şehir belli olduktan gideceğimiz tarih belli olunca mi eğitime çağırıyorlar nasıl oluyor

X