misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Büyük ihtimal siz bizim grupla değişim yaparsınız. Süreç herkeste Farklı oluyor ben bizden bahsedeyim size . 2020 Ocak ayında kurs aldılar grup grup çağırıldılar kursa herkes kurs aldıktan sonra tercihler yapıldı tam hatırlamıyorum ama Şubat sonu gibiydi. Haziranda da ülkeler belli oldu. Temmuzdan itibaren değişimler başladı her ülkenin değişim tarihi Farklı biz 1 Ağustos ta başladık burada ülkeler belli olduğu gün ilişik kesip 15 gün sonra göreve başlayanlar oldu.

Büyük ihtimal siz bizim grupla değişim yaparsınız. Süreç herkeste Farklı oluyor ben bizden bahsedeyim size . 2020 Ocak ayında kurs aldılar grup grup çağırıldılar kursa herkes kurs aldıktan sonra tercihler yapıldı tam hatırlamıyorum ama Şubat sonu gibiydi. Haziranda da ülkeler belli oldu. Temmuzdan itibaren değişimler başladı her ülkenin değişim tarihi Farklı biz 1 Ağustos ta başladık burada ülkeler belli olduğu gün ilişik kesip 15 gün sonra göreve başlayanlar oldu.
Anladım öncesinde eğitim oluyor yani ülkeler belli olmadan daha gitmeden grupta bazıları sonra dan eğitim oldu gibi yazmış da ondan sordum

Siz hangi şehirlerdesinşz şartlar nasıl :)

Biz Kuveyt’teyiz küçük sıkıntısız bir ülke toplamda bizim İzmir ilimiz kadar bir ülke . Kış mevsimi yok sıcağıyla meşhur bir ülke. Sıcaktan başka bir sıkıntı yok çok şükür. Eşyalarıyla evi bizden önceki arkadaşlardan devraldık . Eşlerde Türkiye de çakma 12-36 dedikleri sistemle çalışıyorlar.

Çok teşekkür ederim bir sorum daha olacak tercihler ne zaman başlar sizce kaçıncı grup olarak biz tercih yaparız bir dikidiniz var mı eğitim de şöyle mi oluyor acaba şehir belli olduktan gideceğimiz tarih belli olunca mi eğitime çağırıyorlar nasıl oluyor
Sizin göreve gitmenize an az 1buçuk 2 yıl var o yüzden rahat olun.zamanla herşey netleşir.Tercihleri gitmeden 2 3 ay önce yaparsınız.Eğitim de 6 ay öncesinden alınır genelde.

Ayyy bende Almanya çok istiyorum geçim nasıl peki orda eşe galiba devlet orada yaddım ediyor diye okumuştum ek olarak 400 euro gibi doğru mu

Ayyy bende Almanya çok istiyorum geçim nasıl peki orda eşe galiba devlet orada yaddım ediyor diye okumuştum ek olarak 400 euro gibi doğru mu
Biz memnunuz herşeyden.Hiç zorluk yaşamadık dil konusunda falan.Çünkü türk nüfus çok fazla.Öyle ki bir sürü türk market manav kasap vs var.Evet eş yardımı var 300küsürlerde.

Biz memnunuz herşeyden.Hiç zorluk yaşamadık dil konusunda falan.Çünkü türk nüfus çok fazla.Öyle ki bir sürü türk market manav kasap vs var.Evet eş yardımı var 300küsürlerde.
Türk yeri olduğu için ağırlıklı daha yoğun çalışıyorlardır çalışma sistemi nasıl hafta sonu tatil var mı

X