misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Merhabalar sizler eşyalarınızı ne yapmayı düşünüyorsunuz. Biz istanbulda kirada oturuyoruz acaba satsak mı depo mu kiralasak karar veremedik. Depo fiyatları ev kirası kadar var :110:
Biz depoya koyacağız.daha doğrusu şu an oturduğumuz sitenin boş bir odası var yönetimle konuşup aylık cüzi bir miktara kiralamaya çalışacağız.böylelikle hem eşyalar zarar görmemiş olur hem de geldiğimizde sıkıntı yaşamamış olurum.benim zatem eşyam az.salonum yok sadece l koltuk yatak odası ve beyaz eşyam var.

Biz memlekette depo ayarladık eşyalrm daha yeni oldgu için depoda kalacak ama fiyatlar cidden pahalı

Çok iyi denk gelmiş. Şu an düşündüğümüz tek şey eşyalara ne olucak.
Bence öncelikle artılarına eksilerine bi bakın.depo bulup koyduğunuzda toplam ne kadar ödeyeceksiniz ya da satıp gelince yeni eşyalar alındığında ne kadar masraf yapacaksınız.kar zarar dengesine göre karar verin bence.benim eşyalarım az ama hepsi yeni 4 yıllık yani.Bi de gelince ha deyince eşya alınmaz ben mesela bir tişört alırken bile kararsız kalıyorum şunu mu alayım bunu mu alayım diye😂 siz ilk sıraya nereyi yazdınız

Bence öncelikle artılarına eksilerine bi bakın.depo bulup koyduğunuzda toplam ne kadar ödeyeceksiniz ya da satıp gelince......
Biz de tam bunu yapıyoruz artı ve eksiler. Bu kalitede aynı eşyaları almayı düşünürsek depodan daha pahalı olur. Şarka kabul gelmedi kaldık yine istanbulda :KK43: Bakıcaz artık.

Bizim ilk tercihimiz rotterdam. Çok enteresan bir yer değil ama ben hollandada doğdum büyüdüm. Eşimle ve çocuklarımla orda yaşamak nasıl olur merak ediyorum. Tercihlerin arasında bir de aslında daha çok istediğim ve merak ettiğim yer kuala lumpur var. Hayırlısı artık.

Biz de tam bunu yapıyoruz artı ve eksiler. Bu kalitede aynı eşyaları almayı düşünürsek depodan daha pahalı olur. Şarka kabul gelmedi kaldık yine istanbulda :KK43: Bakıcaz artık.

Bizim ilk tercihimiz rotterdam. Çok enteresan bir yer değil ama ben hollandada doğdum büyüdüm. Eşimle ve çocuklarımla orda yaşamak nasıl olur merak ediyorum. Tercihlerin arasında bir de aslında daha çok istediğim ve merak ettiğim yer kuala lumpur var. Hayırlısı artık.
Orası neresiymiş bakayım bi😂 hayırlısı olsun canım allah gönlümüze göre versin

Malezyanın başkentiymiş harika görünüyor gerçekten ben de sevdim inşallah olur.

Bende Memurlar.Nette okudum artık normalleşme başlıyor ya sıra bize geliyor diye düşünüyorum

X