** :)Mısra nın nişanından şimdilik birkaç kare:) **( fotoğraflar silinmiş)

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.041
11
my.php

al canım arkadaşa hazırlamıştım sende faydalan a.s.

***********************************************************************************************************

yardm1kw2.jpg

***********************************************************************************************************

yardm2xj0.jpg

yardm3ox0.jpg

yardm4vd8.jpg

ay ay ne guzelsiniz masallah Allah tamamini erdirsin insallah omur boyu mutlu mesut olsun emiiii
nazar degmesin pek yakismissiniz tebriklerrrrrrr!!!!!

allah aranızdaki muhabbeti arttırsın canım çok yakışmışsınız :nazar:

saçların kızıl ve yeşil elbisen ancak bu kadar uyumlu olup yakışabilirdi süper seçim mükemmel görünüyorsunuz allah ayırmasın...

ben nışanlana kadar en guzel sensın :dilcikar:
muthıs olmuşun nan valla hadı hayrlısı darısı basıma (herseferındede kendımı katmasam olmas) :roflol:

Canım; dilerim hep bu karelerdeki gibi yüzün gülsün.mutluluk hep yuvanda olsun.çok yakışmıssınız. kaydirigubbakcemile.Allah mesud etsin. a.s.

Canlar;Hepinize yürekten teşekkür ederim mutluluğuma ortak olduğunuz için.

mutluluklar diliyorum,
allah en kısa zamanda tamamına erdirsin,herşey dilediğiniz gibi,
gönlünüzden geçtiği gibi olsun inşallah..

mutluluklar dilerim ikinizede allahım gülen yüzünüzü hiç ama hiç ağlatmasın çok yakışmışsınız birbirinize MAŞALLAH

Mısra harika olmuşsunuz :nazar: Allah tamamına erdirsin. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum a.s.

bir ömür boyu mutluluklar dilerim a.s. bu arada eLbisende harika a.s.

yüzünüzdeki tebessüm hiç gitmesin yeşilde çok yakışmış ömür boyu mutluluklar..

X