Misafirlik ve duş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Peynirsiz Cheeseburger

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
5.756
5.250
Evinize misafir gelse bir hafta kalsa ama her gün duş alsa ayıp olur mu?
Fikrinizi merak ettim.
Eşimin kuzeni 1 haftadır mücbir sebeplerden dolayı bizde kalıyor bugün son günü, birlikte geziyoruz seviyorum kendisini her gün gelince duşa girdi hep keza her sabahta ben girerim. Malum yaz ayları.
Sabah kahvesine yan komşum geldi yakın arkadaşım kendisi o sırada da kız duşa girmişti misafirlikte her gün duşa mı girilir dedi de siz ne düşünüyorsunuz?

Edit; Gittiğim misafirlikte ben de duşa giriyorum. Komşumun bu yorumları yapması bende bu şekilde düşünen insanların olduğunu gösterdi. Ki her sabah yaz kış duşa giren biriyim. Yorumu ben yapmışım gibi algı oluşması hoş olmadı.

Son düzenleme:
Fikrinizi merak ettim.
Eşimin kuzeni 1 haftadır mücbir sebeplerden dolayı bizde kalıyor bugün son günü, birlikte geziyoruz seviyorum kendisini her gün gelince duşa girdi hep keza her sabahta ben girerim. Malum yaz ayları.
Sabah kahvesine yan komşum geldi yakın arkadaşım kendisi o sırada da kız duşa girmişti misafirlikte her gün duşa mı girilir dedi de siz ne düşünüyorsunuz?
Duşa girmeyip, ekşi ekşi kokmasını mı tercih ederdiniz ?

Fikrinizi merak ettim.
Komşunuz pis mi? Yaz günü tabii ki alınır

Nasıl ya ben elinde olsa evime gireni direkt olarak atarım duşun içine :KK53:
Anlamıyorum ben bunu o kadar sıcak ki hava zaten günlük duş almayan ne yapıyor bilmiyorum hele misafirsen bir yerde ne kadar guzel temizliğine dikkat etmesi komsunuza da tavsiye edin günlük duş bence

Yan komşunuza ne dediniz merak ettim, içinizde tutup buraya mı geldiniz? Evinize gelenlere bi yazı verin ona göre duş alıp işeyip zıçsınlar madem
Kendisiyle görüşmeyi düşünmüyorum. Ayıp ne demek onu anlamadım bunca zaman iyi anlaştığım biriydi bu konuda fikri yorumu beni şaşırttı

Tabi ki tercih etmem tam tersine komşumu bir daha evime davet etmeyeceğim. Ağzının payını verdim ona. Ben sizlerin de düşüncesini merak ettim
Bence ağzının payını vermediniz…

Çünkü ben haklı olduğum bir konuda onay istemem…
Siz alınmaz dememizi bekliyorsunuz…

Fikrinizi merak ettim.
Bu tarz düşünen insanlar olabileceğini varsayarak ben girmem açıkçası. Bu durumun garipsenmesinin altında yatan sebep ne merak ediyorum açıkçası. Giden suyun hesabı kitabı mı yapılıyor nedir tam olarak?

Yan komşunuza ne dediniz merak ettim, içinizde tutup buraya mı geldiniz? Evinize gelenlere bi yazı verin ona göre duş alıp işeyip zıçsınlar madem
Bu ne ki ben birgun misafirlikte lavaboya girdim. Ev sahibi demesin mi bana isediysen sifona basma bidahakine bende girerim oyle basarim🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X