Misafirim gelecek trilice yanına ne yapsam olur

ruyalaralemindenbircicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
178
25
Kızlar haftasonu misafirlerim var geçen hafta biz onlardaydik çay yanına ıslak kek poğaça kısır kurabiye ve çerez koymuştu yani çok çeşitli bir tabakti 😂 trilice çok seviyormuş arkadaşım bende trilice yapayım diyorum ama yanına ne yapsam elmalı kurabiye patates salatası trilice bu ucunun yanına ne yapsam başka

Yani tabakta çeşit olması her zaman iyidir. Yesin veya yemesin sevsin veya sevmesin yaparım ben her çeşitten. Size poğaça dışında önereceklerimi de gelecek misafiriniz size yapmış..
ekstra meyve tabağı hazırlarsınız, çerez falan koyarsınız dediğiniz gibi iyi olur. İlk defa mı gelecekler size bu arada

Yani tabakta çeşit olması her zaman iyidir. Yesin veya yemesin sevsin veya sevmesin yaparım ben her çeşitten. Size poğaça dışında önereceklerimi de gelecek misafiriniz size yapmış..
ekstra meyve tabağı hazırlarsınız, çerez falan koyarsınız dediğiniz gibi iyi olur. İlk defa mı gelecekler size bu arada
evet ilk defa gelcekler ya trilice benim için gerçekten ağır tatlı bı tuzlu kurabiye bı çerez yapıyorum normalde ama şimdi ayip olmasin elmalı kurabiyeyi yapıp buzluğa koyarım gül böreğini de hazırlarım pisirmeden koyarım diye dusundum

akşam çaya ağır olmaz mı ki
bence hayır ya. Akşam çayına gidiyoruz diye biz evde hafif yiyoruz mesela :) geçen özellikle tok olacağımızı belirtmemize rağmen (dışarda yiyteceğiz asla zahmet etmesin yalnızca çay dedik) kadın sarmasını,böreğini , açma-poğaça, salata ve rulo pasta yapmıştı.Üzerine de kahve çikolata , mısır patlattı falan. gelen yer yemez ama akılda kalıcılığı böyle oldu bizim için

X