Misafir

Ben de net söylüyorum bazı şeyleri ama anlamıyor tabi devam ama kapı orada diyemem çünkü zaten uzağız sık gelmiyor yani ama bu tavrı uzak da olsa etkiliyor beni . Kıyafet konusunda bu zamana kadar hep verici taraf oldum ama artık benim de kıyafetim kendime kadar var yani artık ben de sadece kendimi düşünmek istiyorum bu zamana kadar kimseden birşey istemedim benim param olmasa bile istemem kimseden olduğunda alırım aynı özveriyi karşıdan görmeyeceğimi biliyorum durum tam tersi olsaydı

Zor birşey insanın anlayışsız insanlarla olması Allah yardımcınız olsun sabır versin diyorum

Teşekkür ederim bazı şeyler değişmiyor artık mesafe koyup sınır çizeceğiz elimizden geldiğince sanırım .

Ya şu şekilde aslında her zaman gelen birisi değil daha doğrusu gelebilen yani uzağız normalde .
Önce sizi rahatsız eden her davranışına kırmadan cevap verin,mesela bulaşık makinası konusunda ,canım onları koyma ben elde yıkıyorum diyebilirsiniz..komşuya tatlı konusunda,paylaşmak bereketi artırır,sen de birşey yaptığında sevdiğin komşumla paylaş diyebilirsiniz..kıyafet konusunda, zaten herşey çok pahalı, ben de tasarruf ediyorum,yeni şeyler çok alamıyorum,çocuk da var diyebilirsiniz...sizi rahatsız eden herşeye kırmadan açıklama getirin..gelmesini istemediğinizde plan yaptık, ya da eşimle biraz tartıştık şimdi gelme falan diyin..

Ablanizla acik açık sakince konuşun rahatsız olduğunuz durumları. Ablanizin cocugu varmi? Şehir dışındami yaşıyor?

Çok sıkıcı bir durum yaaaAblan valla ne denir bilemedim

Ablanıza da sakin ol şampiyon diyemeyecekseniz kime diyeceksiniz ki?
Garip geliyor bana bu ablaya kardeşe gücenme aradaki sorunu paylasamama olayı. Kardeşlerim bir şeyden rahatsız olsa direkt söylemelerini isterdim ki söylerler zaten böyle yetiştik kimse alınır mı gucenir mi diye düşünmeyiz hepimizin sınırları var birimizi bir şey rahatsız etse dile getiriyoruz.

En rahatsız eden konu ne ise onu söyleyin ilkten üzülür yada tepki koyar ama kardeş bu yani bir süre sonra normale döner. Üslubunuz düzgün olduktan sonra sonucu da iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…