Minik meleğim yoğun bakımda

canım karakızımmm
haberi aldığımız ilk günden berii aklımız yüreğimizz dualarımızz hep seninle
Allahın izniyle sende Duru bebektee sağlığınızaa kavuşacaksınızz sadece birazz sabırr be canımm
Allaha emanet olun

karakız canım benim,
aynı şeyleri bende yaşadım hamileliğimde son ay 30 haftadan sonra elim yüzüm şişiyordu çok fazla ödem vardı bende de son kontrole gittiğimde 32.hft.tansiyonum tavan yapmıştı hemen yatışa aldılar birkaç günde tansiyonum düşmedi 5. gün bebişlerimden kaan beyin hareketinin az olduğu nefes alamadığı anlaşılınca acil doğuma alındım çok düşük kilo 1500 civarında oğluşlarım dünyaya geldi..
ben doğumdan sonra yalnız odaya alındım herkesden soyutladılar tansiyonum tekrar yükselmesin diye ödemlerimde yavaş yavaş indi hastanede 4-5 günde sağlığım normale dönmeye başladı 15 gün sonrada oğluşları çıkardık küvözden şimdi kocaman oldular ..
inşallah senin duru nazlı kızında sağlıcakla evine gelecek.. mutlu ve sağlıklı bir şekilde büyüyecek..
dualarım seninle ve kızınla..

karakızım ağlaya ağlaya bi hal oldum
Allah yardımcınız olsun acil şifalar diliyorum
inanki herşey çok güzel olacak bugünlerde geri kalacak

karakız duydugumuzdan beri cok üzüldük dünde benı nesli aradı seni merak etmıs netede gıremıyor hepımızın aklı yüregı duaları sen ve miniğinde allahın izni ile hez zamanda evinize cıkarsınız moralını saglam tut sizi beklıyoruz biz a.s.

karakız cok gecmiş olsun insallah sende duru bebegimizde biran once saglıgınıza kavusursunuz hem kızın kasım bebeklerinin ablası olmaya karar vermiş butun dualarımız seninle ve kızınla insallah en kısa zamanda alırsın kızını kucagına:Saruboceq:

Canım emin ol ki ilk günden beri hem senin hemde minik meleğin için dua ettik. Allahın izni ile inşallah en kısa zamanda meleğinide kucağına alıp evinize gideceksiniz.
Moralini devamlı yüksek tut. Bedenen uzak olsanızda o seni hissediyor. Kızın için güçlü olmak zorundasın. Onun şuan en çok senden gelecek pozitif enerjiye ihtiyacı var. Bunu unutma canım:)))

canım benim şuan olduğu gibi dewamlı dualarımız seninle rabbim duru meleğimizi sağlıcakla evine yollayacak ve sana sağlık sıhhat verecek eminim
rabbim yar ve yardımcın olsun hiç üzülme olur mu herşey yoluna girecek

canım ınan ağlayarak okudum yaşadıklarını
inşallah bebeğin iyi olacak.hepimiz dua edıyoruz

canım ya ilk duyduğumda bu kadar kötü olduğunu düşünmemiştim.şimdi okurken ağladım ya rabbim sana ve durumuza sağlık versin en kısa zamanda evinize dönersiniz inşallh.sende kendini üzme bu saatten sonra kendine dikkat et sütün olsun bebişin onunla beslensin ve kendine gelsin.rabbim hiç bir kulunu dar kapıda bırakmaz unutma

çok geçmiş olsun güzelim
inşallah sende meleğinde en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

ilk günden beri olduğu gibi dualarımız seninle duru nazlı kızımızla birlikte allah yardımcınız olsun, inşallah en kısa zamanda ikinizde sağlığınıza kavuşursunuz:Saruboceq:

çok geçmiş olsun sana ve bebeğine canım
allahım sizlere sağlık versin
bebeğini sana bağışlasın

cnm bnm yazını göz yaşları içinde okudum allahım bu mübarek ayda dualarınızı geri çevirmesin yüzünüzü güldürsün tez zamanda yavruna kavuş ve güzel haberlerini bizimle paylaş cnm allah yar ve yardımcın olsn

canım hıkayenı okurken cok duygulandım bır anne olarak.Rabbım kızını sana ve esıne bagıslasın daha dogrusu ucunızu bırbırınıze bagıslasın cnm.ama dr un dedıgı cok dogru sen herzman pozıtıf ol canım yanı ıyı dusun ıyı olan gerceklessın.ınsallah atlatacaksınız bu durumu ve bebısın evıne gelıcek.sen annesın canım.anneler cok gucludur ve duaları hep kabul olur evlatları ıcın.benım de dualarım senınle.

canım allah tez zamanda şifa versin her ikinizede inşallah kızınıda kucağına alırsın

canım benim yaa çok zor üzücü şeyler yaşamışsın.dualarım duru nazlıyla braber.inşallah tez vakitte herşey yoluna girecek ve bebeğin kollarında olacak canım.

ilk duyduğumdan beri dualarım seninle canım.kız bebeklerin erken doğumda daha mücadeleci olduğunu duymuştum.inşallah duru nazlımızda biran önce küvezden çıkar,kavuşursun meleğinle:Saruboceq::Saruboceq:

karakızımm canım benimm çok geçmiş olsunn hiç merak etme dualarımız seninle ve duru nazlı ile Allahım sağlıkla kucaklaşmak nasip eder inşallah ben herşeyin üzel olacağına inanıyorum sakın moralini bozma bizleri aklına getir sadece kasım 2009 anneleri diil bütün KK sana dua ediyor hep iyi düşün tamammı minik durunun sana ihtiyacı var annesii güçlü olmalısınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…