minik melegim 10 gun erken tesrif etti :))

gxuxl_endam06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
141
0
merhaba arkadaslar. cok sukur nermin zehra`miza saglik sihhat icinde kavustuk. bu arada benim gibi dogum yapan arkadaslarimin da bebisleri hayirli olsun. bekleyenlere de Allah kolay sikintisiz dogumlar nasip etsin insallah.ben ne kadar korksam da normal dogum istiyordum. gecen persembe gecesi sancilarim basladi. gecer diye dusundum ama saat bir sularinda hafif bir de kanamam olunca vaktin geldigini anladim. hazirlandik, aileme haber verdik ve hastaneye gittik. sabaha kadar sancim oldu. sabah erken saatlerde doktorum da geldi. acilmam yavas oldu. bu arada acilma icin yapilan muayeneler de beni cok rahatsiz etti. sabah doktorum da bakti ki cok zorlaniyorum bu sekilde normal dogum yapmamiz cok zor olur, acil bir durumda da mudahele edemeyiz istersen sezeryana alalim dedi. ben zaten coktan karar degistirmistim ve cuma ogleden once 10.30 sularinda sezeryana aldilar. epidural olarak 10-15 dk.da bitti ameliyat. normali beceremedigim icin moralim cok bozuktu ta ki canim kizimin sesini ve doktorlardan iyi oldugunu duyana kadar:)) hihoyyyt ustelik ameliyat sirasinda doktorum iyi ki sezeryana almisiz ufaklik kakasini yapmis, normal dogum icin beklememiz tehlikeli olabilirdi deyince cok sukrettim.:Saruboceq: herseyin hayirlisini istemek lazim. boylece nerdeyse 12 saat dogum sancisi cekip sonunda sezeryanla kavustuk melegime:)) minik kuzum 18 degil, 08.08.2008 dogumlu olmus oldu:) dun de ilk kontrolune goturduk. yavrumun topuk kanini aldilar. benden alsalar canim daha az acirdi, aglamasina dayanamadim. simdi yanibasimda misil misil uyuyor. annelik gercekten cok guzel, ozel bir duyguymus. Allah`im isteyen herkese nasip etsin insallah. simdilik hepinizi opuyorum arkadaslar. Şeniz

allah analı babalı buyutsun..eşinle bebeinle bir ömür bOyu MUTLULUKLAR darısı bizlere..ben 38 haftayı bitirmek uzereyim ama hala kızımda kımıldama yok..yeri rahat galiba:)sizlerin duygularını okuyunca heyecanım dahada bir artıyor..herkese hayırlı dogumlar...

canım allah analı babalı büyütsün inş. sıra yavaş yavaş eylül annelerine geliyo sat göre 22 eylül ama benim prensesde seninki gibi 10 gün erken gelirse 1 ay sonra kollarımda olcak kızım hakkımızda hayırlısı

canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. benimde son 6 günüm eğer oğlum durursa tabi haftaya çarşamba sezeryanımız var.biraz sancım var ama heyecanla bekliyorum o duyguyu yaşamak istiyorum artık..

canım Allah analı babalı büyütsün...walla doğum haberlerini okudukça heyecanım bir kat daha artıyor...inş...bizim doğumlarımız da çok kolay olur...sağlıkla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız...(AMİN)

canım allah analı babalı büyütsün ben de epidural sezeryan düşünüyorum önerir misin?bebişine ve size güzel bir hayat diliyorum.

canlarim Allah hepinize hayirli,kolay dogumlar nasip etsin insallah. benim gibi kuzucuklarinizi saglikli bir sekilde kucaklariniza alirsiniz insallah. kaydirigubbakcemile5 :teytey:

canım allah analı babalı büyütsün ben de epidural sezeryan düşünüyorum önerir misin?bebişine ve size güzel bir hayat diliyorum.

cok sagol canimcim. ben de ayni guzel temenniyi sizin icin diliyorum. eger benim gibi normal dogumdan cok korkuyorsan veya normal dogum icin bir engelin varsa epidural sezeryani tavsiye ederim. genel anesteziyle olmasi cok daha zor sonrasi acisindan. dedigim gibi 10-15 dk. da bitiyor. yavrunu kucagina aliyorsun. sonrasi biraz agrili ve dikkat etmen gereken bir surec. ama dedigim gibi normali bana cok daha zor geldi. insallah kolay,guzel bir dogum gecirirsin.a.s.

canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.... ayyy hep aynı şeyi diliyorum doğum hikayelerini okudukça... darısı bizim (benim) başımıza.....

cok sagol canimcim. ben de ayni guzel temenniyi sizin icin diliyorum. eger benim gibi normal dogumdan cok korkuyorsan veya normal dogum icin bir engelin varsa epidural sezeryani tavsiye ederim. genel anesteziyle olmasi cok daha zor sonrasi acisindan. dedigim gibi 10-15 dk. da bitiyor. yavrunu kucagina aliyorsun. sonrasi biraz agrili ve dikkat etmen gereken bir surec. ama dedigim gibi normali bana cok daha zor geldi. insallah kolay,guzel bir dogum gecirirsin.a.s.[/QU

ben normal doğumdan çok korkuyorum doktorum da hazır hissetmiyorsan sezeryan yapalım annenin kendini hazır hissetmesi gerek dedi.artık kararımı vermem gerek.ben genel anestezi almak istemediğim için epidural istemeyi düşünüyorum canım.iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.inan içim rahatladı.a.s.a.s.a.s.

gözünüz aydın canım.allah analı babalı büyütsün.ayy negüzel ya miniciktir o şimdi ne tatlıdır nazar değmesin inşallah

gözünüz aydın...bu doğum hikayeleri ne kada duygulandırıcı böyle ya....dolu dolu oluyor insanı gözleri...sağlıkla büyütün inşallah..darısı başııza...

X