Minik kızımın yumurtalığında kist çıktı:((

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Kızlar dün doktora götürmüştüm kızımı ultrasondan muayene olmuştu sonuç için biraz önce doktora gittim sağ yumurtalığında kist varmış:1shok:senağlama moralim alt üst oldu 1 ay sonra tekrar bakacağız dedi zaten ultrason olayı berbat birşey kızımın idrara sıkışık olması lazım görülmesi için o daha minicik bebekk nasıl tutacak idrarını..Dün bile 5saat hastanede kaldık.Yine aynı olay bir ay sonramı olucak..moralim 0

geçmiş olsun canım çok züldüm inş 1 ay sonra düzelmiş olur. nie çektiler ultrasonu bi şikayetiniz mi vardı?

çok geçmiş olsun;birşeycikler olmaz Allah dermansız dert vermesin kızın kaç yaşındaydı bu arada ?

geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda düzelir kızın.gaz için yazmış olduğun önerileri bir bir yerine getiriyorum.bu sabah da dereotunu kaynatıp içtim.çok sagol.tekrar geçmiş olsun

geçmiş olsun canım üzme kendini senin üzülmende iyi değil biliyosun inşallah hiç bişeyi kalmaz bu mübarek günlerde allah yardımcınız olsun..

ayy kıyamam daha mınıcıkk yawrum benımmm
ınsallah kıstı kaybolur canım benım sende uzulme tıp ılerledı kızın saglıgına kavuscak:1hug:

çok geçmişolsun canım ay kıyamam ben ona üzülme annesi inş.kaybolur biran önce allah esirgesin acil şifa versin :teselli:

Geçmiş olsun baharcim allahim şifa versin miniğimize nerden şüphelendinizde ultrasona göründü canim inş. Kaybolur yok olur gider

oyy canim benim kiyamam ya :KK43:( cok cok gecmis olsun canim ya, insallah en kisa zamanda gecer yada kendiliginden kaybolur..kendini üzmemeye calis canim, kizini düsün, bak o da hisseder annesi.. hersey cok güzel olacak allahin izniyle de... öpüyorum

Kızım daha 39 günlükk,Ultrasonu kendi doktorum istemişti genelde yeni doğanlarda bazı tetkikler için istiyormuş Bende yaptırayım dedim.Kızlar dua edinde 1 ay sonra birşey kalmamış olsun kızım daha çok küçükk belki kendiliğinden kaybolur değil mi.

geçmiş olsun canım inş. o bir ay içinde bebişin kisti giderde küçük yigenimiz iyileşir .. allahım acil şifalar versin canım..

Kızlar yaa bazen bu alt batın ultrasonda bebekler rahat durmadığı için yanlışlık olabiliyormuş dua edin inşallah öyle birşey olmuşturr.

X