minik giyim hileleri

4 tane üye olmayan ziyaretçi bakıyomuş konuma,
kızlar gelin üye olun da kaynatak

resmen amme hizmeti yapıyorum şurda yaa, içimdeki ışığı gördüm
stilci modacı gibi bişey mi olsam ben

Yuvarlak yüz tipine sahip insanların çoğuna gözlük tipleri gider fakat güneş gözlüğünüzün küçük olmaması gerekir. Daha geniş güneş gözlük modellerinden almalısınız. Çerçevesi de geniş olmalıdır. Aşağıdaki modeller yuvarlak yüzler için uygundur.

Oval yüz tipine sahip insanlara hemen hemen her gözlük uyar desek yanlış olmaz. Her gözlük modeli sizin yüzünüze uyacağından özellikle moda olan gözlük modellerinden de kullanabilirsiniz. İşte örneğimiz:

Kare yüz tipi ise yüzün orantılı şekilde olmasıdır ki bu şekilde olan yüz tipine uygun güneş gözlüğü modeli ise oval ve yuvarlak güneş gözlükleri olabilir.

Üçgen yüz tipi ise alın bölgesi daha geniş ve çeneye doğru daralan bir yüz tipidir. Aşağıdaki modeller üçgen yüzlü bayanlarımız için uygun güneş gözlüğü modelleridir.

Son düzenleyen: Moderatör:
[h=1]hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?[/h]Hangi pantolon ile hangi ayakkabının giyileceği kesin ve hiçbir yerde net birşey yazmaz. Bu nedenle de en çok hata yapılan seçim ayakkabı seçimidir. Şık bir ayakkabı uygun olmayan bir kıyafetin altında ziyan olur. FarkliKadin.com sizin hangi ayakkabıları hangi pantolonlar ile kombinleyebileceğinizi için araştırdı..
Son dönemde dar paçalı kısa pantolonlar oldukça revaçta.. Dar paçalı kısa pantolonlar bu ününü fazlasıyla hak ediyor. boyu olduğundan uzun gösteriyor ve az sonra okuyacağınız gibi birçok ayakkabı modeliyle kolaylıkla kullanılabiliyor..
Dar paçalı kısa pantolonları stilettolarla kullanabilir ve çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz..

Dar ve kısa paçalı pantolonlar boyunuzu uzun göstereceği için altına filet ayakabılar, babetler ve oxford tarzı ayakkabılarda güzel durur..

Dar paçalı ve kısa pantolonları bilek detayı olan ayakkabılarla da kullanabilirsiniz.. Ancak böyle bir ayakkabı kullanmak istiyorsanız boyunuzun uzun olmasında fayda var.

Bol paça pantolonlarla son yıllarda en çok tercih edilen model dolgu topuklar.Bunun yanı sıra takunya modeli ayakkabıları ve botları da kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon altına giyeceğiniz dolgu topuk bir ayakkabı sizin daha uzun olduğunuz algısı yarattığı gibi pantolonun paçasını da gösterişli hale getiriyor.

[h=1]Vücut Tipine Göre Çanta Seçimi[/h]

Çanta seçimi için kararsız kalan kadınların artık bir de vücut tipine göre çanta seçimi yapmaları gerekecek.. Kadınların asla almaktan vazgeçemediği bir diğer aksesuar da çantalar. Ancak konu yeni bir çanta almak olduğu zaman, genellikle hiç birimizin aklına o çantanın vücut tipimize uygun olup olmadığı gelmez.
Vücut tipinize göre kıyafet, küpe, kolye derken sıra çantalara geldi. Çanta seçiminizi yaparken de vücut tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Aksi takdirde özene bezen hazırlanmanız, aynanın karşısında saatler geçirmeniz boşa gidebilir. Peki, çanta seçimini yaparken hangi vücut tipleri, nasıl çantaları tercih etmeli?

Fit bir vücuda mı sahipiniz?

Eğer zayıf ve fit bir vücuda sahipseniz büyük ve geniş çantalar tam size göre! Doktor çantasına benzeyen, kalın kenarlı çantalar fit vücudunuza çok yakışacak.

Minyon bir kadınsanız

Eğer minyon bir vücuda sahipseniz, kocaman çantalar sizi çok daha ufak tefek gösterebilir. Dolayısı ile ufak ya da orta boy çantaları tercih etmelisiniz. Özellikle dikkat etmeniz gereken nokta yüksek değil, enine geniş çantaları tercih etmek. Boynunuza çapraz asabileceğiniz, postacı tipi çantalar ya da clutchlar sizin için uygun olacaktır.

ince uzun bir kadınsanız

Eğer vücudunuz kıvrım hatlara sahip değilse, ufak bir hile yaparak kalça hizasında bitecek, büyük, boy ve yuvarlak hatlı bir çanta tercih edebilirsiniz. Eğer omuzdan askılı çantalar sizin tarzınıza uygun değilse, çapraz astığınız kalçanıza kadar inecek, aynı stilde bir çanta tercih edebilirsiniz.

İnce bir fiziğe sahipseniz askılı çantalar tam size göre!

Eğer ince ve zayıf bir fiziğe sahipseniz; uzun askılı ve çapraz askılı çantalar tam size göre! Vücut tipiniz için en uygun seçenek olan çapraz askılı çantalarla tüm gözler üzerinizde olacak.

Uzun boyluysanız bu çantalar tam size göre!

Uzun boylu bir kadın için çanta çok önemli bir aksesuardır. Kısa askılı, sade, küçük bir çanta güzelliğinizi daha da ön plana çıkarmak için yeterli!

Kilolarınız fazlaysa hacimsiz çantaları seçin!

Kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız çanta seçimi sizin çok önemli. Kalın kenarlı, uzun ve çapraz askılı büyük çantalar sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. İnce ve şık bir çanta sizin vücudunuza çok yakışacak.

Armut tipi beden sahip bir kadınsanız

Eğer basen ve kalça bölgeniz üst bedeninize oranla daha genişse, ilgiyi üst bedene çekmeniz gerekiyor demektir. Bunun içinde kısa saplı, kolunuzun altında kalacak tipte bir çanta kullanmalısınız. Böylece vücudunuzun altı ile üstünü orantılayabilirsiniz. Eğer postacı tipi çantaları seviyorsanız üzgünüz, bu alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz…

İri göğüslü bir kadınsanız

Eğer göğüs bölgeniz vücudunuzun alt kısmına oranla daha genişse, o zaman ilgiyi aşağı doğru, göğüslerinizden uzağa çekmelisiniz. Dolayısı ile çapraz asılan, postacı tipi çantaları ya da şimdiler “tote” tabir edilen ve elde taşınan büyük çantaları tercih etmeniz sizin için çok daha doğru bir seçim olacaktır. Böylece vücudunuzun çok daha orantılı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bravo kız Asimela !
Süper bir konu açmışsın. Bayıldım valla ...
Ben kum saati kızıyım valla
Armut sanıyordum da şöyle bir baktım, armut tip in göbeği de olurmuş, benim yok.
Bir tek basen Bir de omuzlarım geniş. Tam kum saati.
Takipçinimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…