Minik dostlarınızın en belirgin özelliği

pisiciğin resimleri burdaaaopuyorumnanaktanama bu tammm yemelik bişey gerçektenn..
annesi bu bızdık hafifff göbek yapmış sankiiiikaydirigubbakcemile3
maşallah onaaa:nazar:

bu oğlumun vesikalıgı burda gene vesıkalık bı poz buradada anneciğine gülüyo hıc gulen köpek gördunuzmu sız bnm oğlum guluyo:) URL=http://img704.imageshack.us/i/29062009467.jpg/]
29062009467.jpg
[/URL]

kocasinatapıyo arkadaşım,bu çookk tatlı bişeymişş çoookkkopuyorumnanaktan
maşallah ona,Allah ömür versin inşallahhh:nazar:

kocasinatapıyo arkadaşım,bu çookk tatlı bişeymişş çoookkkopuyorumnanaktan
maşallah ona,Allah ömür versin inşallahhh:nazar:
o benım bu hayattakı herseyım zaten onsuz bı hayat düşünemıyorum allahım benım ömrümden alıp oğluma katsın inşallah aslında su an morelım çok bozuk benım oğlum sıcacık evınde uyurken yemegını yıyıp doyup bn yedırmeye çalısırkende burun ceviriken kar sebebı ıle dısarıda ne kadar çok aç hayvan var bugun haberlerde gördum kardan dolayı kaçtane hayvan donarak ölmuş hatta bırtane anne köpek olmuş ıkı gunudur yavrusu basında ağlıyomuş ya yemın ederım dışardakı insanlara üzülmuyorum bunlara üzüldugum kadar kuşlar kondukları yerlerde donup ölüyolarmıs insanlar bı sekılde başının caresıne bakıyo ama bunlar gerizekalı insanlar tarafından dışlanıyorlar sonrada boyle soğuktan donup ölüyorlar benım oğlum şimdi sıcacık evınde ne kadar mutlu ama dısarda kaç tanesı belkı şu an ölmek üzere belkı ıkı dakıka sonra bı yavru ölecek donup belkı bı anne açlıktan

o benım bu hayattakı herseyım zaten onsuz bı hayat düşünemıyorum allahım benım ömrümden alıp oğluma katsın inşallah aslında su an morelım çok bozuk benım oğlum sıcacık evınde uyurken yemegını yıyıp doyup bn yedırmeye çalısırkende burun ceviriken kar sebebı ıle dısarıda ne kadar çok aç hayvan var bugun haberlerde gördum kardan dolayı kaçtane hayvan donarak ölmuş hatta bırtane anne köpek olmuş ıkı gunudur yavrusu basında ağlıyomuş ya yemın ederım dışardakı insanlara üzülmuyorum bunlara üzüldugum kadar kuşlar kondukları yerlerde donup ölüyolarmıs insanlar bı sekılde başının caresıne bakıyo ama bunlar gerizekalı insanlar tarafından dışlanıyorlar sonrada boyle soğuktan donup ölüyorlar benım oğlum şimdi sıcacık evınde ne kadar mutlu ama dısarda kaç tanesı belkı şu an ölmek üzere belkı ıkı dakıka sonra bı yavru ölecek donup belkı bı anne açlıktan

offfffffffffffmafoldumben

yarama tuz bastın biliyo musun.. düşüncelerine tamamen katılıyorum arkadaşım.. çok çoookk çooookkkkkk üzülüyorum sokaktaki canlar için..
benim pisilerim de sıcacık yuvalarındalar,gözlerinin içine bakıyorum iyiler mi,keyifleri yerinde mi,nasıllar diye..
sokaktaki melekleri Allahım korusun ve gözetsin inşallah...:Saruboceq:

allah hepımızın meleklerıne hatta duya uzerındekı butun meleklere up uzun ömurler versın inşllah güler bnm oğlum çok eşşektir kendılerı

mafoldumbensenağlama çok haklısın....düşündükçe içimde bi yanma hissediyorum yüreğim sızlıyor resmen... keşke hepsine gücümüz yetse hepsini koruyabilsek keşke senağlama

Anammmmmmmmmmmm burayı tatlılar bastııııııı
hepsi birbirinden şeker maşallahhhhhhhhhhh nazar değmesin tütütütüt
opuyorumnanaktan

allah hepımızın meleklerıne hatta duya uzerındekı butun meleklere up uzun ömurler versın inşllah güler bnm oğlum çok eşşektir kendılerı

sizin köpüşünüz çok güleryüzlü maşallah bayılıyoorum onun tipine..

benim kızlarımın en belirgin özelliği
hera küçükken oburluğundan dilini yardırmış dili kesik duruyor. en belirgün özelliği budur.
fıstık. popo tüyleri her daim yoluktur. sık sık o tüyler uzadıkça hususi kemirir. yütlü olan herşeye tiki var yolacak illa ki..
suzi: pörtlek gözlü kızım soğukta hemen titrer ve tıkanır astımı var.birde tasmasını nerde olsak ağzında gezdirir. en dikkat çeken belirgin özelliklerimiz böyleopuyorumnanaktan

çooookkk şekeeermiiişş bu bızdııkk,Allah ömür versin tatlım miniğineopuyorumnanaktan

benım oğlumunda resimlerini ekledim 3 yaşındadır kendisi chihuahua cinsi olup bursa yada istanbuldan kendine eş aramaktayız kaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $Görüntü002.jpg
    $Görüntü002.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 143
  • $Görüntü012.jpg
    $Görüntü012.jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 131
  • $DSC00384.jpg
    $DSC00384.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 125
  • $Görüntü013.jpg
    $Görüntü013.jpg