Minik afacanlarımla hikayemiz:)

ravzanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2008
5.103
2
canimm allaim hayirlisiyla anali babali buyutsun bebisini insallah bugunleri ben de yasarim

slm kızlarr .. çocukları uyuttum fırsat bulmuşken pc ye oturayım dedim :) anam meme yetiştiremiyorum resmen sütaş oldum kompostu çorba maf oldum valla:)) :roflol:
şimdi gelelim hikayemize...
ayın 13 ü çarşamba günü tuhaf belden ve aşagı baskı yapan bi sancı vardı arada bi geliodu.. bende oglumda çektigim sancıya benzemio die her haftada bi sorun yaşıyorum die rahatsızlık olarak bu haftaada bunu yaşıcam zannediodum kalktım işlerimi yaptım evimi sildim süprüdüm ama o sancı hala var.. öglenden sonra iice başladı sancı baya acı verioduu... sonra kiloduma baktım .. koyu kıvamlı tuhaf bi sıvı vardıı. aglamaya başladım görümceme dedim anneni çagır ama yürüyemiorum sancım var resmen .. oda geldi baktı dedi dogumun gelio senin dedi iice tırstım :)) hemen eşimi aradık sonra annemi geldiler.. saat 5 gibi benim muayne oldugum hastaneye ggittik.. orda kendii doktorum yoktuu başka bi doktor muayne ettii 1 cm açılman vard edi nst ye taktı öldm hem sancı hem düz yatmak agla agla maf oldum.. dpktor hemen bana yatış veriodu eşim kuves yok die istemedii.. bend etabii:) sonra eve gedlik evde sancılarım çogaldıı akşam saat 9 10 gibi en yakın hastaneye gittik ümr. devlete gittik.. benim ailem eşimin ailesi felan .. hemen yukarı çıkardılar beni annem ve kayınvalidemde yanımda.. ordaki doktor muayne ettii.. açılmalarıma baktıı.. ultrasonla inceledii çocukları ufak oldugunu felan söledii bebegimin tekini moralim bosulduu.. ve yamuktuu duruşu o bebegimin belki sezeryan olabilirsin dedi.. neyse beni odaya yatırdılarr ben sezeryan bekliyorumm tabii hala. ama sancıda çekiorum.. doktorlar bakıyorlar açılmaam tabii gider gitmes zaten 7 cm açılmama olmuş hastanede ...sonra doktorun tekii tel.. getirdi bana eşimi arama için normal dogum olcagı için korkmaya başladım tabi ikisni bir nasıl çıkarıcam die eşimi aradım oda istemiosan çık istedigin yere götüreyim dedi doktorda bak gidersen yolda dogurursun dedi bend e kalmak istedim .. ardından benii doguma aldılar .. bebegimin birini aldılar ama acaip kötü bi acıydı sancılar felan doktorun suyumu palatması ama allaım yardım edio kısa zamanda kurtardı benii .. oglum ardam dünyaya merhaba dedi 3050 gr 52 cm boyunda :) ardından 3 dk sonra buğram dünyaya geldii 1600 gr 42 cm boyunda 3 gün kuvesde kaldı yavrum sadece vücut ısısı düzelsin die .. onu 1 gün göremedim öteki kollarımdaydı.. sancı çekerken herkese dua ettim.. allahım bu ylda kimseyi koymasın die.. bizim hikayemis bu arkadaşlar.. hastanede herkes benim ikizleri konuşumuşş soran a o ikiz annesi senmisin diodu:) dogdular çok şükür:) hemşireler yaşi küçük ama marifetin büyük diolardıı dogumumu çok güzel yapmışım :) hepinizi öptüm kzılarr ... şimdii benim m afacanlara bakmamlasım..

Seherciğim tebrik ederim..Ne güzel geçmiş doğumun..Her kadın normal doğum yapamaz özellikle ikiz bebek için:)
Ama sen üstesinden gelmişsin arkadaşım...
Bebeklerini sağlıkla büyüt arkadaşım...

sehercim allah analı babalı büyütsün bende ikiz istiyorum rabbim banada verir inşallah bebkelrinle mutlu yaşla canım

Sevgili ikiz annesi arkadaşımız, allah yardımcın olsun. fırsat buldukça bizlere durumunu bildir..bende ikiz bebekler istiyorum. 5 yaşında bir kızım var. nereden gördüyse sürekli ikiz kardeşler istiyor benden.. düşünmeye başladık bizde..
senin ikizler müdahale ile mi oldu?

hikayeni okuyunca 8 ay öncesi geldi aklıma
oğlumun dünyaya geldiği zaman yaşadıklarım

bebeklerine sağlıklı hayırlı uzun ömürler diliyorum

sende benim gibisin. arkadaşlarım şaşırıyor ama.. bende ikiz istiyorum. beş yaşında bir kızım var.. 3 çocuklu bir aile hiçte fena olmaz.. kızım çok sevgi dolu bir çocuk. herşeyi her evcil hayvanı çok seviyor..sevgisini verecek yer arıyor.. tam zamanı kardeş için.ben de uğraşıyorum.. ama hamile kalamıyorum..
sehercim allah analı babalı büyütsün bende ikiz istiyorum rabbim banada verir inşallah bebkelrinle mutlu yaşla canım

canım tabii söylerim ...inş.. allahım gönlüne göre verri seninde.. yok canım müdahale ile deil benim anne ve baba tarafımda var ikizlik ..

canım tabii söylerim ...inş.. allahım gönlüne göre verri seninde.. yok canım müdahale ile deil benim anne ve baba tarafımda var ikizlik ..

hımm... genetik olması güzzell. bende dün dr. daydım. yumurta rezervin çok iyi dedi. bir yumurtalık 2 diğerinde 10dan fazla dedi..
umarım ikiz bir hamilelik yakalarım... ama tabii bire de razıyız.. allah nasıl uygun görürse..

canım Sehercim çok tebrik ederim seni ben haberini en son alanlardanım sanırım. Normal yoldan bebişlerine kavuşmuş olmana çok sevindim. Rabbim doğumda yardımcın olmuş. Bundan sonrası içinde umarım daima yardımcın olur. Arda, Buğra, Berkay ve eşinle daha nice yıllara kavuşmanızı dilerim. Kocaman öpüyorummmm....

ayyy canım tebrik ederim biz birinden korkarken sen hayırlısıyla ikisini birden
doğurmuşsun allah analı babalı büyütsün inşallah

Canım benim zor bi doğum olmuş ama sen ne kadar kolay anlatmışsın,sanki sen doğurmadın, allah uzun sağlıklı ömürler versin size canım,öpüyorum seni ve ikizlerini,en kısa zamanda şu şekerlerin bi fotosunu koy kızıma göstercemmm :)

ikizlerini güle güle büyüt canım

sehercim tebrik ediyorum seni canıma.s..allah analı babalı büyütsün bebişleriniii.:1hug:...minikleri benim için koklaaa.hepinizi öptümm.Şeniz

selam canim hayirli olsun bebislerin ne guzel normal ile dogurmussun.Bende cok istemistim ikizlerimi normal ile dogurmak ama kismet olmadi.anladigim kadari ile umraniye de oturuyorsun.Benim annemlerde ordaki devlet hastanesine yakin oturuyor.Neyse bebislerin tekrar ayirli olsun.Allah anali babali buyutsun canim.

Allah analı babalı büyütsün canım. Allah sabır ve güç kuvvet versin. Hayırlı uğurlu olsun bebişlerin. Ne güzel anlatmışsın canım. Gözünaydın.

sehercim bacım öncelikle maşallah diyorum iki tane birden taşıdın bi de normaal doğurdun. yavrularınla eşinle hep birlikte uzun ömürler diliyorum

sehercim canım tebrik ederim seni...şimdi tek kale maç oynama zamanı :))) allah bebişlerini vede minik oğlun berkayı analı babalı büyütsün...

sehercim bravo sana.hemde ikiz doğurmuşsun normal yolla.eşini ve seni tebrik ediyorum.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.benim için gıdılarından koklarmısın onları.ayyy mis gibi kokar şimdi onlar.darısı biz isteyenlerin başına.ve tabi doğum zamanını bekleyen annişlerin başına a.s.

sehercim canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. oğluşlarının i olmasına sevindim maşşaallah ardaya yemeklerin hepsini o kapmış zavallı bugracımı köeye sıkıştırmış ama sakın küçük die üzülme çünkü küçük bebekler daha çabuk kilo alıyo bakarsın bikaç aya kadar ardayıda geçermiş... bu arada berkay abileriyle araları nasıl alışabildimi senin küçük afacan kardeşlerine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…