Minik afacanlarımla hikayemiz:)

canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim güsel dilekleriniz için .. evet allahım yardımcı oldu bana bu zorlu yolda çok şükür atlattık :)
elifcigim oglum şimdiden kardeşlerini kimseye sevdirmio onlar benim kardeşim dio çok sevio tabi kıskandıklarıda oluyoo :) ama alışıcak kuşum zamanla:)
inş. ikiz hamilewlik isteyenlere allahım yardım eder ve olur allahım gönüllerinize göre versin .. ama ben son zamanlarda çok zorlandım.. çok zor oluyo ikiz gebelik allahım herkeisn yardımcısı olsun.. ..

cnm nerdeyse tüm hamilelik zamanımızı birbirimizi görmesekte beraber yasadık ..bitti sonunda..sehercim cnm allah analı babalı buyutsun..darısı bana...tebrikler cnmmmm ya ikizleri normal dogurdun :)

Allah bagislasin yavrularini..Oh mis gibi de kokuyolardir simdi onlar..benim yerime op annesi ikisini de..

canımnm bende seni merak eidyodumm Allah bağışlasın yavrularını..maşallah kız ikizlerini normal doğurdunn binkere maşallahhhhhh:nazar::nazar::nazar:öp onları bizim içina.s.

gözünaydin canim rabbim anali babali büyütsün inşalahh rabbimin bir mucizesi işte ikiz gebelik rabbim uzun ömürler versin sağlikla inşallah

Canim tebrikler valla zoru başarmişsin allah yardimcin olmuş kolay gelsin anacim 3 tane çocuk ben daha biriyle başedemezken düşenemiyorum seni tebriklerrr:nazar::nazar::nazar:

tebrikler ikiz annisi massalah sag selim sende bebislerinde kurtuldunuz ne guzel allahim anali babali buyutsun insallah

sehercim bravo tatlmmm süpersinn allah analı babalı büyütsün canımm.

teşekkür ederim canlarım rabbim evet bagladıgı dügümü çözüyoo çok şükür bana yardım etti ve arkadaşlarımın duasıyla çok güzel yaptım dogumumu.. allahım herkese hayırlı dogumlar nasip eder inş.

tebrik ediyorum seni canım baya zorlanmışsındır ama kurtuldun ya çok şükür unutuluyor zaten hepsi şimdi bebişlerin ve eşinle sağlıklı huzurlu bol paralı bir ömür diliyorum cnm

canım allah analı babalı buyutsun hayırlısıyla kurtulmussun cok cok gecmıs olsun a.s.sımdı bende basladı bu korku nası olcak dıye allahım yardımcısı olsun butun hamıselerın:Saruboceq:

allah yardımcın olsun ben eşime diyom kuruttu beni maşşallah iyi emiyo senin bizimkilerin iki katı rabbim yardımcın olsun canım benim analı babalı büyüsün miniklerin

sehercim allah analı babalı büyütsün. mutluluklar diliyorumm çocuklarınla eşinle beraber.

seherciğim tebrikler cnmm yaa a.s. :nazar: ayy yerim ben o minklerii sen benim içinde kokla onları olur muu.. allah kolaylıklar versin bi evde 4 erkek zor iş walla ..

kızlarr valla hiç fırsatım olmuyo basen bakıyorum teşekkür edip çıkıyorum hiç fırsatım olmuyo yazmaya kendii evimd e net olsa olurdda kaynana evind eolmuyo işte... ama sizlerii çok özledim .. hepiniz napıyosunuz çk merak ediyorum... inş. sizin kuşlarınızda iidir:)...
benim bebekler artık biri aglayınca oda aglıyo .. oo emince oda yalanıyoo emmiyo gibi yapıyo :roflol: çok zor işim çook :)

deryacıgım nuryacıgım ne güsel ya siz büyüttünüz ahhh bid eben büyüte bilsemm :) dogumu düşünüyoduk o bittii çok şükür şimdi büyütmeyii düşünüyoz:) anam ne zormuş gıı :))

deryacıgım nuryacıgım ne güsel ya siz büyüttünüz ahhh bid eben büyüte bilsemm :) dogumu düşünüyoduk o bittii çok şükür şimdi büyütmeyii düşünüyoz:) anam ne zormuş gıı :))

canım o günlerde gelecek merak etme seneyede sen bize yazacan bizim şimdi sana söylediklerimizi.Ayy canlarım benim misler gibi kokuyorlardır şimdi.Bu arada sen nasılsın alışabildin mi yeni hayatına?Bitti mi ev işleri?

X