miğde bulantısı tekrar başlayan varmıı?

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
ay bu aralar benimde çok fena miğdem yanıoo ve bulanıodaakafamçokkarıştı tekrar başladı bulantılar hadi hayırlısı walla sabahları kahvaltıyı zorla yapıyorum saçlanıomu acaba ondanmı?ilk aylardan kurtulduk derken tekrarlamaya başladı sizdede varmı kızlarrCADIARZU:uhm:a.s.

cnm bulantı değil de yanma olayı bende nerdeyse hiç bi dönem geçmedi gene ara ara yanıyor tabi ilk 4-5 ay daha kötüydü, ben bunla yaşamaya alıştım :1no2: umarım hamilelikten sonra geçer ya en çoook da yanmadan kurtulcam diye seviniyorum rahat rahat yemek yemeyi özledim wallla:1shok:

ben normalde hamilelikte bulantı yaşamam ama vitamin haplarını alınca mahvoluyorum acayip midemi bulandırıyorlar.yanmalar içinde şimdilik gaviskon şurup kullanıyorum tabi önce soda içiyorum geçmezse şurup kullanıyorum.

BULANTILARIM GEÇTİ 1-2 AY RAHATIM SANDIM.
SONRA YANMALAR BAŞLADI. ( Ama bulantılar kadar, yorucu değil )
BİR HAFTADIR BULANTIMDA VAR.
ÖZELLİKLE BU SABAH DAHA ÇOK OLDU.
BENDE KULAĞIMDAN KAYNAKLI YEMEK YİYEMİYORUM, AÇLIKTAN SANMIŞTIM...
AMAN ALLAHIM TEKRAR MI DÖNDÜ KABUSUM BULANTILAR.
kafamçokkarıştı

dün gece saat 3 te uykudan uyanip kosarak tuvalete gittim ..
allam tekrar basliooo.. yandik !

bende başlamadı daha bakalım zor bulantı inşallah olmaz yanmada arada bı oluyo

Benim ara ara oluyor sabahları biraz
Ama bu yanmalar daha beter özellikle sabah kahvaltısında poğaça yediğimde daha çok oluyor.
Kendi yaptığım poğaçada bile oluyor bu bıktım valla.

ayy allaha cok şükür yok vallahi cok iyiyim allah bozmasın ilk aylardaki bulantıları hatırlamak bile istemiyorum yaa ne zordu offff :1no2:

amann allah göstermesin canım yaaa
çok kötüydü hastanelik oldum ben.
inşallah tekrar başlamaz çok zor oluyoo...

benimde bulantı sorunum yok ama yıllarca mide yanması bilmeden yasadım..ilk defa böyle birşey oluyor..gönül rahatlıgıyla bişey yiyemiyorum bende..Allah beterinden saklasın hepimizi..ve hayırlsıyla kurtarsın:)

benimde miğde bulantılarım var.bende açlıktan sanıyodum...ay en azından yemek yemeyi önlüyorr :roflol:

benimde miğde bulantılarım var.bende açlıktan sanıyodum...ay en azından yemek yemeyi önlüyorr :roflol:

ewet yemek yemeyi önlüo meraklıcım ama tam böle yemeğin en iştahlı yerinde bulandımı kötü oluo ya aklım yemekte kalıo ama biraz daha yersem olacağı biliyorum aman kötü ya bulantııtatlicadiarzu

evet mide bulantisi ilk aylarda cok isime yaradi..kilo aldirmadi.. yinede igrenc bisee.. kilo almayi tercih ederim .. :)

Aykizlar bende cok nadir oluyor ama (söylemesi ayip bu göbekle cok zor oluyor)anladiniz sizdede zor oluyormu cikaracam diye cok korkuyorum sirf göbekten dolayi.ay ölüyorum sik sik olsa dayanamam herhalde.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN BÜTÜN HAMISLERIN

bende ilk başlarda baya bi olmuştu ama şimdilik yok çok şükür.inşallah olmazda.gerçekten çok zor bişey.mide bulantısı olanların Allah yardımcısı olsun...

Bende il 17 hafta mide bualntsiindan cok cektim.4 hafta oncedem ara ara mide yanmasi oluyor su aralarda mide bulantim basladi ama kusmadim daha.mide yanmasi icin baharat ve acidan uzak kalmak lazim gercekten ise yariyor.Gece uykularim cok kotu oldu nefes darligida oluyor bebeklerim cok buyudu artik.Hatta esim bazen horladigimi bile soylyor.Allah kolayik versin hepimize.

bende yanma isi cok fena agzıma geliyo mide asidi
gece yuksek yastıkta yatmaya basladım
mide bulantısı ise acıktıgımda oluyor
karnım doyunca geciyor

ara ara bendede var ama ben çıkarmıyorum..çok kötü yaa insanı karnı acıyo onu çıkarırken....

ayy kıslar ya mide bulantılarım baya arttı benim
ne olacakkk bilmiyorum ama hep ogurme hissim var (

cnm benm 29 haftam bitti ve 3 gündür yedikelrimi hazmedemiyorum 2 kezde çıkardım afedersin ilk aylarımı hatırlattı. mide yukarı itildiği için tekrar şikayetler başlıyomuş tıp dilinde öle halk dilince bebek saçlanıyor diyolar zaten bebek 15.haftadan itibern saçları çıkıyor ve doğana kadar uzuyomuş az ve hafif yemekleri seçmek gerekiyor ve akşam yemeğinde özellikle az yemek gerekiyoryerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…