midem çok yanıyo nasıl geçer:((

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
arkadaşlar 31.haftamdayım midem felaket durumda yanıyo göğüs etrafımda aynı şekilde ne yesem geçmiyor ara ara oluyodu ama buara çoğaldı çay bile içsem yada sıcak bişey göğsüm acıyoo neyapabilirim yardımmmdelikafadulden

hımm hamilelik reflüsü sanırım
böle şeylerde karbonatlı su falan da içiyorlar ama hamilesin ben pek bilmem hamileyken napılır ama karbonat doğal bişi su da eritip içebilirsin belki.
geçmiş olsun

canım hapı var ama hapıda ağzında eritmek gerekiyor şurubu baya güzel hemde baya faydalı oluyor birde çay gibi sıcak şeyler belki içini yakıyordu genelde çevremden hoşaf fayda ediyor diye duydum bir dene istersen

2 yudum sut ic keisnlikle keser benimde midem cok yaniyo hemen iki yudum soguk sut iciyorum kesilio aninda ama bazende hic bisey yaramiyo bi bardak sut degil bak soguk ve iki yudum yanlizca kesinlikle goruceksin arkadasim faydasini hemde ilac kullanmamis olursun normalde ben hep ilaclarla gecisirtirirdim bu durumalrda ama simdi bebgim icin gaviscon veya baska bisey kullanmiyorum ilaclara karsi bi antipati oldu bende hihi

canım aynısı bende de oluyor gaviscon içiyorum hemen kesiyo tabi kireç gibi cok katı kıvamlı nanemsi bişe ama cok iyi geliyo burnunu tıkasan içemezmisin???...

Ben de ciddi mide yanması yaşadım,doktorum hemen Gaviscon şurup verdi bana da.Tadı beni de çok rahatsız ediyor gerçekten yani içerken geri geliyor söylemesi ayp,hapını aldım,onu da ağızda eriterek almak gerekiyor,o daha da kötü yaptı beni.Burnumu tıkayıp içiyorum şimdi ben de ama gerçekten dakikada geçiyor.Şifasına değer diye mecburen içiyorum şıkıntı duyduğumdayerimseniben

saolun kızlar ama ben şurup içemiyorum kesinlikle bide hapı öyle eritçekmişim felan ayy düşünmesi bile kötü tadı değmemesi lazım dilime artık doğal yöntemlerle

valla benimde çok yanıyo dr umdan bunu kesebilecek önleyebilecek bişey istedim oda ilaç yazdı sütü denedim ondan önce şekerli ılık sütü denedim genede geçmedi ve çok fena bişey dr undan yardım iste onun sana önerebileceği bişey vardır illaki

canım bende hamileliken önce rflü vardı gaviscon renni veriliyo ozamanda ama en ideali
çikolata şerbetli tatlı kafein kızartma asitli içecek tüketmmek
fzla doymamak yüksek yastkla yatmak
beni ilaçlar değil ama bu tavsiyelre uymak ii etti
36 haftalık hamileyim maşallah iyiyim dün baklava ydim kötü oldum bundan kaçış yok yani

ya evt şu boğazımıza bi dur diyemiyoruz azönce bende tatlı yedim şuanda midem ve kalbimin olduğu bölge şiddetli şekilde yanıyo çok pişman oldum keşke yemeseydim pis boğazım işte

şekerli ılık su iyi gelir kronik bir mide hastasıyımda :) geçmiş olsun canım

mide yanmasına hiç birşey iyi gelmiyo arkadaşlar bebişleriniz doğana kadar sabredeceksiniz benim kullanmadığım ilaç denemediğim yöntem kalmamıştı bir türlü çare buladım kuzum doğduktan sonra hiç bir şey kalmadı azıcık sabır biliyorum demesi kolay ama yapıcak birşeyimiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…