Mide yanmasina çözüm bulun nolur?

rennie duo suspansiyon doktorum vermistim mide yanmasi icin gebelikte.cok erken baslamis yalniz normalde son aylarda olur 7. aydan sonra.elma cubuk krakerde iyi geliyo

rennie duo suspansiyon doktorum vermistim mide yanmasi icin gebelikte.cok erken baslamis yalniz normalde son aylarda olur 7. aydan sonra.elma cubuk krakerde iyi geliyo
benim de erken başlamıştı,20. haftalarda, rennie en iyisi ama bir saatten sonra 4 tane bile kesmemeye başladı. karbonatlı su gerçekten etkili

tam 9 ay boyunca gaviscon kullandım, çok çok fenaydım...
doktor zaten kendisi önerdi, beklemeyin gidin recetenizi yazdırın..
hayırlı doğumlar dilerim

benim de erken başlamıştı,20. haftalarda, rennie en iyisi ama bir saatten sonra 4 tane bile kesmemeye başladı. karbonatlı su gerçekten etkili
evet dogru mide yanmasi siddetliyse eger rennie bile 10 dk da bir icsen fayda etmiyor ama genelde yinede en etkilisi

Canım ben hamilelikte çok mide yanması yaşadım, tek çözüm (benim için ) natron mide yanmalarina faydalıdir. Bir çay kaşığı içildiğinde midedeki gazı, asidi dengeler.

Herkese merhaba
Bende 10 haftalık hamileyim ama 6. Haftadan itibaren mide bulantısz bir günüm gecmedi. Hayattan bezdim sokaga cıkmak bır yana mutfaga gidemıyorum. Cok yoruldum hem paikolojik hem fizyolojik olarak. Gecicek mi bu yoksa ne yaparım ben...

Benım 4.ay bittginde anca gect bulantılar ama hala az az yanma oluyor arada ama buna da şükür tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…