mide bulantısı

muhabet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
234
4
merhaba bayanlar benim adetime 5 gün var ama inanilmaz derecede midem bulaniyor kusuyorum özellikle sabahlari yemek kokularindan tiksiniyorum canım her 5 dakikada alakasız şeyler çekiyor ben psikolojikmi diye düşünüyordum bugun başka şeylerle meşgulken tamamen unutmuşken yine bulandi hamile bayanlara soruyorum sizin mide bulantiniz ne zaman başlamişti annem adetim geciktikten 2 gün sonra başlamişti seninkisi hamilelikten kaynaklanmiş olamaz diyor çok erken diyor.

Valla canim hersey olabilir..
Bence git bir test al bazi testler adet gununden 1 hafta oncesine kadar sonuc verebiliyor.. Psikolojik olarak kustugunu sanmiyorum.
Insallah hamissindir
:KK49:

Valla canim hersey olabilir..
Bence git bir test al bazi testler adet gununden 1 hafta oncesine kadar sonuc verebiliyor.. Psikolojik olarak kustugunu sanmiyorum.
Insallah hamissindir
:KK49:

İNŞALLAH canım hanmileyimdir bugun test aldım şu 5 liralik olanlardan yarın sabahki ilk idrarla yapicam ama dedigim gibi daha 5 gün var bakalım.
Senin çocukların varmi varsa mide bulantın ne zaman başlamişti

canım herkeste farklı olabilir ama mide bulantısı genelde 8.haftada başlar ama farklılıkda gösterebilir inşallah istediğin gibi olur:KK16:

İNŞALLAH canım hanmileyimdir bugun test aldım şu 5 liralik olanlardan yarın sabahki ilk idrarla yapicam ama dedigim gibi daha 5 gün var bakalım.
Senin çocukların varmi varsa mide bulantın ne zaman başlamişti

canım test yaptınmı sonucu bızımle paylasırmısın ıns hamısssındır :KK49::KK49::KK49::KK49:

benımde devamlı mıqdem bulanıyodu sonrasında reql oldum pıskolojık olrkda etkılıyor vucudumuzun her tepkısını hamıleymısız qıbı hıssedıyoruz banada aynıları oldu canım bıseyler cekmeler mıqde bulantısı falan sonrasında üzüntu yasadım :KK43::KK43::KK43:

X