Mide bulantılarım,kagverengi lekelenmem ve ağrım var.Hamile olabilir miyim sizce?

nemesis7379

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2011
8
0
merhaba kızlar,
bu forumu sureklı takıp edıp yenı seyler ogrenıyorum.benımde cevaplamanızı istedgm bısey var yardımcı olun bana nolur.8 aylık evlıyım cocuk ıcın dha cok erken ama hamileyim gıbı hıssedıyorum.belirtilerimi yazayım sız degerlendırın lutfen.bıkac gun oncesıne kadar ne yesem mıdem bulanıodu bır kerede ıstıfra ettım ama bugunlerde yok bulanmıo,tuvaletımı yaptıktan sonra kahverengı akıntı gelıodu ama oda yok bıkac gundur ve gobegımın altı kasılıo bıraz.reglıme 2 gun var ama dun dayanamayıp ıdrar testı yaptım negatıf cıktı reglı olmazsam bıdaha test yapcam ama su 2 gun gecmıcekmıs gıbı gelıo yardım edın kızlar sızce bu neyın belırtısı???

Seninle aşağı yukarı şuan aynı belirtive duyguları yaşıyoruz, gerçi benim durumum biraz daha farklı... oalbilirsinde olmayabilirsinde, zaten başka seçenek yok... Ama sana tavsiyem, sakın kendini kaptırıp varmış gibi düşünme... sonra çok kötü oluyor insan... eskisi gibi yaşamaya devam et,bir süre daha

Cnm adet olacagın içindir çünkü adet ve hamiş belirtileri aynı ayırt edilemiyor bekleyip görmen lazım bol şanslarr:)

psikiolojikte olabilior canim bana kalirsa ben her ay hissediorum o belirtileri AMA INSALLAH HAMILESINDIR:)

ben ilk defa yaşadıgım ıcın sasırdm ama dedıgınz gıbıde olabılır tabı psıkolojık yada adet oncesı oldugu ıcın bakalım bekleyıp gorucez:18:

cnm daha belırtıler ıcın cok erken mıde bulantısı psıkolojık zaten burada kahve rengı akıntı ıcınde soyle bısı dıye bılırım ılk adedımın gectıgı gun gelmeye basladı tamam dedım hastalanıcam ama 6 haftalık hamıleyım sımdı beklemekten baska secenegın yok bence bekle sabırla

bekliyorum cnm. zaten pek fazla umutlandırmadm kndımı cunku planlı bisey deıldı eger olursada buyuk bı surprız olucak bıze bugun adetımın gelmesı gerekıo ama gelmedı bıkac gun dha beklıcm bazn gecıkebılıo cunku bakalım nolucak

bugün benimde adet günüm halen gelmedi düzenlidir ama bazen 27.gün bazende 29. gün geldiği olmuştur ya mevsimsel bi durum yada gebelik diyorum.
bu ay hiç yaşamadığım belirtiler yaşadım bacaklarım ağrıyor halsizlik yorgunluk karnımda gaz sancısı işin kötüsü gazda çıkarmıyorum kasıklarım ağrıyor çok şiştim vajinamın üstüne bastırınca sertlik geliyor elime kızlar ne olur birşey yazın bütün bunlar gebelik belirtisi olabilirmi?

Olma ihtimali çok yüksek, Benim de adetim çok düzenli 1 gün bile şaşmaz diyebilirim, bu ay çok gecikti, 8.gün hamile olduğumu öğrendim. Belirtilerinin aynılarını ben yaşadım... Ne kadar gecktiğini bilmiyorum ama, En az 5 gün gecikmeyle doktora git. çünkü ben 4.gün gecikmede gittiğimde hamile olmadığım çıktı. yani nezaman hamile kaldığına bağlı çıkan sonuç.

cnm ben sana soyle soyleye bılırım suanda7 haftalık hamıleyım ama hersey beyınde bıtıyo sen ne kuruyosan kafanda o belırtıler varmıs gıbı oluyo ınsana.benım herseyım adet olcak gıbıydı kahve rengı akıntım basladı oyuzden umut bıle etmedım husrana ugramamak ıcın 1 2 3 derken 5.gun hamıle oldugumu ogrendım asla anlayamıyosun yenı yenı mıdem bulanmaya basladı basım donmeye okadar. sertlık gelıyo dedınya oda 7 haftadan sonra basladı bende 1 2 gundur bırazcık sıslık hıssedıyorum ıns hamılesındır sende ama belırtıler ıcın cok erken tabı her bunye bırde olmaz ıns bebıs vardır ve ıyı haberler verırsın bıze

öncelikle seni tebrik ediyorum darısı bizim başımıza evet çok haklısın psikolojik olabilir yaşadıklarım öyle alıştımki artık 3 5 ayda bir gebelik yaşıyorum.
1 damla kahverengi akıntım gelmiş ya bi kaç saat sonra adet olacağım yada yarın başlıcak.
bütün belirtilerim devam ediyor test aldım eğer adetim olmazsa bakıcam inş hamileyimdir.

kahve rengı akıntı adedıme 2 gun kala baslamıstı benımde gelmeye ve hala azıcık azıcık gelıyo yanı akıntı gelıyo dıe adet olcaksın dıe bısı olmuyomus yasadım belkı sende benım gıbısındır yınede kendıne dıkkat et agır kaldırma olurmu beklemek cok zor bılıyorum dusuk rıskım var benım haftaya pzt beklıyorum bebgın ıns kalp atıslarını duyarız dr um dusukte dıs gebelıkte olabılır dedı

canım inş sağlıklı bi gebeliktir dilerim bebeğinin o minicik kalbinin çırpınışını hayata tutunuşunu duyarsın.allah evlat kokusuna hasret bırakmasın bizleri.
hala adet olmadım psikolojik olmasın artık ya.

amin cnm butun dıleklerımız anne olmak ısteyen herkez ıcın. ıns sende hamılesındır beklıyorum dort gozle hayırlı haberlerını ıns hersey gonlunce olur

Çarşambaya kadar nasıl dayanıyorsun anlamadım ben bugün yapmaya başladım :) Bugün adet olmam gerekiyor da

cnm bu arada 6 haftalık hamile oldugunu yazmıssın ama gormemısım smdı gordm tebrik ederim allah inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla verir bebeğini kucağına

Çarşambaya kadar nasıl dayanıyorsun anlamadım ben bugün yapmaya başladım :) Bugün adet olmam gerekiyor da

tek çizgi görmekten korkuyorum cunku onun ıcın bıraz dha beklemek ıstıyorum hem eşim suanda arkadası amelıyat oldugu ıcın sehır dısında salı gunu gelıcek o yanımdayken yapmak ıstıyorum:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…