Mide bulantılarım,kagverengi lekelenmem ve ağrım var.Hamile olabilir miyim sizce?

evett yarın salı ve dort gozle senı beklıyoruz hayırlı haberlerını

kızlar adet oldum ama normalden az gelıo bu sefer salı gunu oldum bugun persembe ve kesıldı dıyebılırım bıkac damla geldı hala umudum var benım ne yapmalıyım sızce??

merhaba arkadaşlar, kahverengi akıntı diye görünce bende hemen yazmak istedim benimde regl günüm hiç şaşmazdı bugün 15.04.11 de regl tarihim ama bende de beyazla karışık kahverengi akıntı oldu sizce bu gerçekten hamilelik belirtisi mi? inş öyledir..bilen arkadaşlar cevap verebilir mi?

arkadasım benım adetımden 5gun once kahverengı leke oldu.onun oncesındede acık renkte kan geldı az bıse.test yaptım ve hamıleydım.sen test yaptınmı

arkadasım benım adetımden 5gun once kahverengı leke oldu.onun oncesındede acık renkte kan geldı az bıse.test yaptım ve hamıleydım.sen test yaptınmı

test yapmadım önce bi sormak istedim böyle bişey yaşayan var mı diye? umarım hamileyimdir.

kızlar bende yazdıklarınızı okudum bende aynı şeyleri yaşıyorum.. geçen ayın 13 de adet oldum normalde nisanın 9 unda tekrar olmam lazımdı ama olmadım ve 7-8 gün önce kahverengi leke geldi ama sürekli karnım ağırıyor adet oldum olacam gibi ne yapsam bilmiyorum

benim tam da bugün regl olmam gerekiyo ama o dediğim kahverengi beyaz karışık akıntı geldi kimileri hamilelik belirtisi diyo ama emin olamadım inş öyledir daha erken die test yapmadım enin 1 hafta gecikmiş aslında neden test yapmadın? istersen fazla beklemeden yap inş istediğin zamanda bebeğine kavuşursun..

yaa inşallah seninkide yerleşme lekesidir. bende tek çizgi görmekten korktuğum için yapmıyorum. p.tesiye kadar olmazsa kan testi yaptıracam.. eğer dayanamayıp haftasonu idrar testi yapmazsam tabi.. Allah en kısa zamanda isteyen herkese versin.

arkadaşlar merhaba ,lütfen bana yardım edin,4 yıllık evliyim,herşeyi denedik,ayrıca sebepsiz infertileyim,4 ay önce özel bir hastaede tüp bebek denedik sonuç negatif,ayın 1 'de regli oldum bitti,fakat şu bir haftadır çok az kan ve kahferengi lekelerim geliyor,korkuyorum ,ilk defa böyle birşey başıma geliyor,inşallah hasta degilimdir

benim 15 i adet günümdü.ama ben 14 oldum.kahve akıntı geldi.ogün bidaha gelmedi.dün biraz biraz koyu kırmızı geldi.bugünde sivilcelerim için doktor ultrason istedi yaptırdım.doktor normal dedi.hamile olsam ultrasonda hemen görünür mü

ya kızlar aranızda üstüne adet gören var mı?adet olupta hamile kalan

selam kızlar çok mutluyum bende adetim geçmişti ama hiç umudum yoktu evde test yaptım çok şükür çift çizgi gördüm bugünde kanda baktırdım hcg 7247 çıktı. ult.göründü ama daha kalp atışı yok dr. çok yüksek muhtemelen geçen ay üstüne görmüşsün dedi...bilmiyorum inşallah senin öyledir.

bende en son 13 martta adet oldum sonra normal adet günümde kahve leke geldi hatta o gün adet oldum diye okumaya felan da gitmedim. kasıklarımda ağrılar vardı kramp girdi sivilceler çıktı..yanihergün bekliyordum bugün öğrendim çok sevinçliyim. ultrasonda göründü 10mm. inşallah darısı isteyenlerin başına.... Allah tamamına erdirsin benimkini de ...

okudukça hamiş haberlerini içim açılıyor :) ne güzel bişey ya.evinize hzuur heyecan mutluluk geliyor ve hayat bir anda değişiyor.inş sağsalim kucağınızada alırsınız canlarım.hepinizi tek tek tebrik ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…