Mide botoksu

lilas006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
2
0
34
Merhaba arkadaşlar
Her konuda en güvendiğim yer olan kadınlarkulubü yorumlarına başvurduğum için benim deneyimleriminde birilerine yardımcı olmasını istiyorum.
66 kiloyum ve boyum 1.55 Ekim 2018 de 72 kiloyken endokrin doktorumun önerdiği saxenda iğnesini kullandım 4,5 ay ve 6 kilo verdikten sonra kilo vermem durdu. Ama benim hedeflediğim kilo 55 in altı olduğu için alternatif yöntemler araştırıyordum. Ankarada yaşadığım için burada bu konuda isim yapmış bir dr a gittim ve en az 10 en fazla 20 kilo verebileceğimi midenin geç boşalacağını bu nedenle sürekli bir tokluk hissiyle verilen diyete kolayca uyum sağlayabileceğimi ve hedefime 1 ay sonunda ulaşabileceğim söylendi. Ben o inançla botokstan 2 gün sonra oldukça pahalı bir markadan bana 2 beden küçük bir oantolon aldım. Nasılsa 1 ay sonra giyebilecektim.)) Evet 22 gün oldu hiç kilo veremedim ve tokluk hissi falanda oluşmadı. Kilo veremiyorum. Kendimi tutmasam dünyaları yerim. Ben kendi deneyimimi yazdım.belki merak eden vardır paranızı çöpe atmayın. Hiç ama hiç faydası olmadı bana. Gene bir gelişme olursa yazarım. Herşey gönlünüzce olsun. Sevgiler saygılar

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bayılıyorum böyle dürüst yorum yazan insanlara.Ben de mide botoksunu araştırıyordum sizin yorumunuzu okuyunca vazgeçtim. Bence zayıflamanın yöntemini bulan insanlar var gerçekten de ama onlar gerçekleri söylemiyorlar ki biz de yapıp kilolarımızdan kurtulalım.

Acaba yapılan operasyonda bir hata mı var diye düşündüm. Çünkü bende çarşamba günü botox yaptırdım ve iki gündür midem çok yemişim gibi. Bugün ofisteki yemeklerde gözüm kaldığı için ki bu tamamen gözümün açlığından kaynaklı :) kendmi doymamış hissediyorum. Ancak midem hala çok yemişim gibi. Şuan sadece sıvı besleniyorum ve ikignde benim tartım iki kilo eksik. Tabi yağ olduğunu bende düşünmüyorum :) haftaya çarşamba diyetisyenimden öğreneceğim bakalım

Acaba yapılan operasyonda bir hata mı var diye düşündüm. Çünkü bende çarşamba günü botox yaptırdım ve iki gündür midem çok yemişim gibi. Bugün ofisteki yemeklerde gözüm kaldığı için ki bu tamamen gözümün açlığından kaynaklı :) kendmi doymamış hissediyorum. Ancak midem hala çok yemişim gibi. Şuan sadece sıvı besleniyorum ve ikignde benim tartım iki kilo eksik. Tabi yağ olduğunu bende düşünmüyorum :) haftaya çarşamba diyetisyenimden öğreneceğim bakalım

X