Mide ağrıları için ne yapmalıyız?

kralice13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
32
0
slm.25+3 haftalık hamişim.fakat son 3-4 gunden beri mide ağrılarım aralıklı olarak devam ediyor hiç geçmedi.rennie due şurup alınca rahatlıyorum.ne yersem yiyeyim sonra tekrar başlıyor.mide ağrısıyla beraber zaman zaman karın ağrısıda oluyor.oğluşumun hareketleri normal.AYNI SIKINTILARI YAŞAYAN VAR MI?CADIARZU

slm.25+3 haftalık hamişim.fakat son 3-4 gunden beri mide ağrılarım aralıklı olarak devam ediyor hiç geçmedi.rennie due şurup alınca rahatlıyorum.ne yersem yiyeyim sonra tekrar başlıyor.mide ağrısıyla beraber zaman zaman karın ağrısıda oluyor.oğluşumun hareketleri normal.AYNI SIKINTILARI YAŞAYAN VAR MI?CADIARZU

bu hafta normalmiş mıgde yanmaları kimileri bebeğin saçlı olur der banada doktorum rennie due vermıstı mıgde yanması olunca iç diye ama cok şükür daha başlamadı benım sende sabah aksam 1 kasık iç zararsız bı ilaç dahada miğdeyı rahatlatıyormuşkaydirigubbakcemile5

arkadaslar mide agrsına en iyi sey soğuk süt ama iki yudum için bak rahatlayacagınızı göreceksiniz.unutmayın soğuk ve iki yudum

X